Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Moje światło hamowania świeci się cały czas. proszę o pomoc.


isenki

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem rozwiązać ten problem, wymieniając wszystkie moje bezpieczniki i wyłączyłem czujnik światła hamowania za pomocą łopatki hamulca. Jedyne dwa pomysły, jakie przychodzą mi do głowy, to umiarkowane zużycie sprężyny, która trzyma mocowanie czujnika światła hamowania, a mój tata zasugerował, że mogą to być moje przekaźniki, ale przy niewielkiej ilości badań, które przeprowadziłem w Google, tak naprawdę nie mogłem znaleźć żadnego inny rodzaj rozwiązania DIY niż te, które już wypróbowałem.

Naprawdę byłbym wdzięczny za wszelkie inne sugestie, które możecie mi dać. Mam 18 lat i mój samochód jest trochę gównianą skrzynią, ale tak ciężko pracowałem, aby to naprawić (a jednocześnie stać mnie na nowe części podczas pracy za minimalną stawkę) i to jest jedyna rzecz, o której wiem do tej pory. powstrzymując mnie przed poddaniem się kontroli. Jeśli nie znajdę nic innego, co będę mógł zrobić sam do końca tego tygodnia, będę musiał rozważyć wysłanie tego do mechanika, aby mogli to rozgryźć sami, i nie sądzę, żebym mógł sobie na to pozwolić w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio to trochę rozumiem, wypiąłeś kostkę od włącznika świateł stopu pod pedałem i światła dalej świecą? Opcje są dwie, albo uwalony włącznik  na pedale, albo może być przejście 12V z instalacji lub gdzieś w lampie na światła stop. 

Niech się wypowie ktoś bardziej obeznany, ale raczej światła stopu zapalają się bezpośrednio, a nie przez przekaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 1.05.2022 o 17:51, isenki napisał:

Próbowałem rozwiązać ten problem, wymieniając wszystkie moje bezpieczniki i wyłączyłem czujnik światła hamowania za pomocą łopatki hamulca. Jedyne dwa pomysły, jakie przychodzą mi do głowy, to umiarkowane zużycie sprężyny, która trzyma mocowanie czujnika światła hamowania, a mój tata zasugerował, że mogą to być moje przekaźniki, ale przy niewielkiej ilości badań, które przeprowadziłem w Google, tak naprawdę nie mogłem znaleźć żadnego inny rodzaj rozwiązania DIY niż te, które już wypróbowałem.

Naprawdę byłbym wdzięczny za wszelkie inne sugestie, które możecie mi dać. Mam 18 lat i mój samochód jest trochę gównianą skrzynią https://19216811.cam/ https://1921681001.id/, ale tak ciężko pracowałem, aby to naprawić (a jednocześnie stać mnie na nowe części podczas pracy za minimalną stawkę) i to jest jedyna rzecz, o której wiem do tej pory. powstrzymując mnie przed poddaniem się kontroli. Jeśli nie znajdę nic innego, co będę mógł zrobić sam do końca tego tygodnia, będę musiał rozważyć wysłanie tego do mechanika, aby mogli to rozgryźć sami, i nie sądzę, żebym mógł sobie na to pozwolić w najbliższym czasie.

I got this,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...