Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Witam wszystkich pięknie :)


SataN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jako szczęśliwy i nieszczęśliwy posiadacz 328i :) Dlaczego nieszczęśliwy ? Bo kupiłem auto w kiepskim stanie i doprowadzam go do porządku.. i jeden problem spędza mi jeszcze sen z powiek, ale o tym raczej na forum technicznym napiszę. Zdjęcia auta wrzucę dopiero we wrześniu jak już będzie definitywnie doprowadzone do porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć Satan,

Czemu sugerujesz, że jesteś {nie}szczęśliwym posiadaczem. Tylko i wyłącznie szczęśliwym.

Autko masz fajne, możesz wrzucić foty, które widziałem już gdzieś indziej. Na prawdę fajowy wóz i super silnik. A robić to trzeba też w "prawie nowych" po wyjeździe z salonu. Także jak na te roczniki i przebiegi to auta są super. Poza tym trójeczka do moda i tunki jest OKI.

bmw_beer bmw_beer bmw_beer

No to naraz i trzymaj się swojej buni :lol: mocno (zwłaszcza na zakrętach), no i nie przesadź jak z D. L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
witam witam <bmw_2>

powodzenia z doprowadzaniem autka do porzadku

pozdo bmw_beer

Jak na chwilę obecną udało się:

Zrobić definitywny porządek z silnikiem (głowica, pierścienie, panewki, uszczelka visco, pompa wody), naprawić abs, odnowić kierownicę, założyć nową gałę biegów, oponki, zrobić porządek z zawieszeniem, wymienić wszystkie płyny, sprzęgło, koło zamachowe 2 masowe sprzęgła (zabolało!), zrobić porządek raz na zawsze z urwaną poduchą skrzyni biegów... obecnie auto jest lakierowane - całość jednak :)

Potem zostanie już tylko wymienić prawą zwrotnicę i łożysko, wymienić lewą fotela kierowcy i obicie i to koniec ;) Wprawdzie poci się lekko pompa wspomagania, ale nie jest to groźne, więc na chwilę obecną nic z tym nie robię.

Napewno auto jeździ i sprawuje się powiedzmy o 50% lepiej niż w momencie zakupu, są zdjęćia przed, w trakcie i będą po :) Już lada dzień :)

p.s. w celu wkurzania lokalnych tunerów i oszpecenia auta, walnąłem mu śliczną naklejkę na klapę- 316i <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...