Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wybór BMW E36


shelly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Prawdopodobnie po zimie planuje zakup kolejnego auta, tym razem starszej siostry e46 ;)

Mam do was kilka pytań.

Jaki silnik najlepiej wybrać? Napewno będę chciał coś z R6 ;)

Na co szczególnie zwrócić uwagę przy kupnie takowego egzemplarza, czy ca jakieś nietypowe miejsca gdzie szukać rdzy itp?

Moje typy nadwozi to jest coupe, sedan, touring.

Na zakup planuje wydać coś około 15tyś i nie chce wtopić :/

To będzie moje drugie BMW i pewnie ostatnie bo będzie jeździć do końca u mnie :)

Od dziecka podobało mi się e36 :D

Wiem, że tutaj na forum jest kilku, a może nawet kilkunastu posiadaczy e36 także prosiłbym o jakieś informacje jak możecie się wypowiedzieć :)

Pozdrawiam Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik - najlepiej m52b28 ale w tej cenie może być trudno. m52B25 też może być, ewentulanie m50b25 na żeliwie - piękny dźwięk motoru. B20 też dają radę, w tej  kolejności bym wybierał. 

Karoseria - tylne nadkola dobrze wymacaj i progi zazwyczaj słabe pkt e36. 

Ogólnie jak buda zdrowa i silnikiem nie telepie to brać, tu niema się co psuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 7.11.2022 o 19:33, shelly napisał:

Witam,

Prawdopodobnie po zimie planuje zakup kolejnego auta, tym razem starszej siostry e46 ;)

Mam do was kilka pytań.

Jaki silnik najlepiej wybrać? Napewno będę chciał coś z R6 ;)

Na co szczególnie zwrócić uwagę przy kupnie takowego egzemplarza, czy ca jakieś nietypowe miejsca gdzie szukać rdzy itp https://vshare.onl/ https://omegle.onl/?

Moje typy nadwozi to jest coupe, sedan, touring.

Na zakup planuje wydać coś około 15tyś i nie chce wtopić :/

To będzie moje drugie BMW i pewnie ostatnie bo będzie jeździć do końca u mnie :)

Od dziecka podobało mi się e36 :D

Wiem, że tutaj na forum jest kilku, a może nawet kilkunastu posiadaczy e36 także prosiłbym o jakieś informacje jak możecie się wypowiedzieć :)

Pozdrawiam Dawid

I got this,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...