Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


SWAP automat na manual BMW e36 320i


ferio23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

posłuchajcie mnie maniaki :P Robię swap skrzyni jak w temacie. Wszystkie części skompletowałem ale... facet wysłał mi skrzynię od 1.8. Po zamontowaniu wszystkiego wał napędowy, mocowanie skrzyni oraz lewarek zmiany biegów nie sięga do skrzyni bo okazała się za krótka (wszyscy użytkownicy BMW zarzekają się, że 1.8 a 2.0 to ta sama skrzynia). Będąc w trasie dogadałem się z drugim gościem, że potrzebuję skrzynię manualną do e36 320i oraz, że odbierze ją dziewczyna. Po powrocie wchodzę do garażu i co widzę? Jak byk napisane na skrzyni 1.8! W czym zatem polega problem? Skoro drugi gość daję tą samą skrzynię to dlaczego wał nie sięga? Real OEM podpowiada, że numery skrzyń od 1.8 i 2.0 są trochę inne. Co robić? Miał ktoś podobne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2023 o 21:50, ferio23 napisał:

Witam wszystkich serdecznie,

posłuchajcie mnie maniaki :P Robię swap skrzyni jak w temacie. Wszystkie części skompletowałem ale... facet wysłał mi skrzynię od 1.8. Po zamontowaniu wszystkiego wał napędowy, mocowanie skrzyni oraz lewarek zmiany biegów nie sięga do skrzyni bo okazała się za krótka (wszyscy użytkownicy BMW zarzekają się, że 1.8 a 2.0 to ta sama skrzynia). Będąc w trasie dogadałem się z drugim gościem, że potrzebuję skrzynię manualną do e36 320i oraz, że odbierze ją dziewczyna. Po powrocie wchodzę do garażu i co widzę? Jak byk napisane na skrzyni 1.8! W czym zatem polega problem? Skoro drugi gość daję tą samą skrzynię to dlaczego wał nie sięga? Real OEM podpowiada, że numery skrzyń od 1.8 i 2.0 są trochę inne. Co robić? Miał ktoś podobne problemy? https://vlc.onl 

I got this,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...