Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Szarpie i muli na lekko ciepłym silniku


Maciej55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ; jak pisałem wcześniej miałem problem z wskazaniami temperatury - ale już rozwiązane czyli odwrotnie wlutowana wtyczka i zastosowany zły czujnik - ( tak to jest jak się nie zna historii auta ) W tej chwili mam problem z muleniem strzelaniem w tłumik  na lekko ciepłym silniku -- a jest to  BMW E34 520i  2.0 1995 r - obrazowo mówiąc po odpaleniu jadę około  1-1.5 km auto jedzie książkowo po czym zaczyna mulić i postrzeliwać i następnie po przejechaniu następnego 1- 1.5 kg jedzie normalnie on może względnie normalnie (da się normalnie przemieszczać ) jedyny minus to poszarpywanie jak by zapłon wypadał przy równomiernej jeździe ---  wymieniłem czujnik wału - czujnik tęp powietrza -- podmieniałem cewki i przepływkę  --  wymieniony zawór ciśnienia paliwa Podmieniłem sondę lambde  sprawdziłem czujniki stuku  (reagują ) tak samo  jak i czujnik przepustnicy -- i w tym momencie brakło mi pomysłów --- może ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem   Ps :  byłem na kompie wykazało błędy jeszcze przed moimi testami i w tedy wykazało 

 

51-  zawór odpowietrzania zbiornika --  od silnika aż pod zbiornik wymieniona cała rurka -zaworek działa w jedną stronę  - przy przepływie powietrza ,,  bulgoce "

62- kontrola obwodu wtórnego --  przelutowałem rezystor 2 W 270 om i podmieniałem cewki

200 - sterownik ;pamięć programu -- z tego co wiem to raczej nie ma wpływu wielu z tym błędem jeździ 

75 - sonda lambda --podmieniona 

205 - błąd nie znany 

    Może ktoś coś ma jeszcze na myśli z góry  dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...