Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


...kiedy byl tego poczatek...hej juz tu jestem:D


spooch

Rekomendowane odpowiedzi

...poczatek czego zapytacie...?moze wyjasnie jesli zdolam opisac to slowami...choc wielu z Was pewnie zrozumie co mam na mysli <bmw_1> choc moja historia zaczela sie od trabanta w wieku szczeniecym tak to ewoluowalo ze jset teraz cel... <bmw> ...bede do niego dazyl swoja droga i dotre do niego juz niedlugo a wtedy dopiero zacznie sie nowa historia bez ograniczen i daleko odbiegajaca od serii(technicznie) bo o to mi chodzi(nie lubie ograniczen!)

witam wszystkich i pozdrawiam <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam <bmw_2> i zycze powodzenia w dazeniu do celu... <bmw_3>

ja podobnie jak mirek zaczynałem o tylnego napedu (fiat 126p)

i przy tym napedzie i tej marce zostane :twisted:

moja <bmw> to juz 5 auto z napedem na tylna os

i jak narazie najlepsze happy_bmw

pozdrawiam <bmw_1> i czekam na zdjecia jak juz kupisz

swoje wymarzone <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to bedzie moj 3 sam z tylnym napedem wczesniej mialem 2 ascony b czyli tylny naped :D!!!i uznaje tylko taki lub jeszcze ewentyalnie na 4 ale tu juz nie ma takiej zabawy...pomyslicie asconka...hmmm ze startu e30 320 nie mialo polotu a ja mialem tylko 2.2 115km...ale teraz chce baware bo jest wiecej czesci silnikow i zniasa troszke dluzej moj styl jazdy happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witem serdecznie <bmw_2> <bmw_1> bmw_beer ja majac pieniadze w kieszeni autko znalazlem dopiero po 3 miesiacach szukania ale znalazlem to co chcialem i zadne inne e36 mi sie niepodoba poprostu znalazlem to autko ktore chcialem pzdrawiam i zycze szczesliwych pogoni za <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja też jak koledzy zaczynałem od kaszlaka(126p) 7lat temu,jak tylko dostałem prawko od razu auto z tylnym napędem :mrgreen: . maximus żadne inne E36 Ci się nie podoba,bo ja jeszcze się nie zabrałem za remont swojego czarnucha :mrgreen: :wink:

Chyba,że Ty nie lubisz 6 baniaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirek podzielam Twoje zdanie odkad kupilem touringa <bmw_2> <bmw_1>

bawara jest ladna a z czasem bedzie jeszcze lepiej bo chyba jednak zostawie ja sobie:D

coupe jest tak oklepane ze szczerze chyba mi sie powoli touring wkreca uklon_bmw

i podobno sa lepiej wywazone...widzialem drift touringa i szczerze powalilo mnie to na kolana uklon_bmw

ps jak bede mial fotki to wrzuce na forum

pozdro 4all bmw_beer bmw_beer

[ Dodano: 9 Wrzesień 07, 02:23 ]

sa fotki jakby ktos chcial obejrzec ale to gdzie indziej:D

na razie tylko takie ale beda ladniejsze z czasem...

pozdro 4all bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...