Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jakie wybrac lampy do E36 Compact?


Maras1122

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam zamiar w ciagu najblizszych dni zmienic lampy i powiem szczerze ze przymierzam sie do soczewek angel eyes,ktore sa dostepne w kolorach czarnym i srebrnym(chrom) .Jak myslicie ,ktore lamby beda na czarnym aucie ladniej wygladaly i ktore beda lepsze :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evan prawde mowiac ja tez sie ku takim bardziej sklaniam bo kumpel ma tez na czarnej e36 ale na sedanie i wyglada bomba :) ale moze chlopaki jakies inne pomysly jeszcze by mieli wiec warto posluchac i cosik wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdań na ten temat będzie z pewnością tyle co użytkowników :wink: Ważny jest kolor auta i tak jak wspomniał Evan ilośc błyszczących dodatków (chrom)...

Poniżej wrzuciłem kilka fotek z różnymi lampami - sam musisz sobie wybrac, my i tak będziemy krytykowac :mrgreen: :P (żart)

Moim zdaniem ciemne bardziej pasują do ciemnych lakierów... bardzo mi się podobają światła Boksy :mrgreen: <bmw_1>

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bazylfox dzięki za foty z blachami :D które chcesz mieć ??:P to trzeba będzie się przejechać w pare rejonów :P nie no joke joke ;] bmw_beer

Przecież napisałem, że podobają mi się światła BOKSY :mrgreen: :P :wink: :mrgreen: Jakby co to podam Ci adres :mrgreen: :mrgreen:

PS. To fotki ze spotu w Katowicach 07' made by me <--- 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nigdy w zyciu chromowane paskudy i juz jak chcesz chromy do kontrastu to sobie zaloz chrom na klamki chromowane lusterka m3 i rygielki chromowane wycieraczki szyby przedniej ramke wokol skrzyni biegow chromowane listwy na progi ramki chromowane wokol przelacznikow i nerki tez chromowane cale bo taki fajny kontrast daja a na lusterko chromowany rozaniec <bmw_2> <bmw> do jasnego szarego auta albo bialego jeszce oki ale nie do ciemnego wtedy widac tylko te lampy i nic wiecej uklon_bmw chromowane klamki do srodka i wstawke na kierownice chromowana i galke chromowana do zmiany biegow chromowana pletwe na dach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOKSA oj pasuje pasuje na miescie kilka czarnych sztuk z takimi lampami widzialem i wyglada to naprawde konkretnie 8) :wink: ale jak widac kazdy ma swoj gust i jednemu sie podoba chrom a drugiemu zlom hehe :mrgreen: Lecz mimo wszystko dzieki za Twoja opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...