Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


DO WSZYSTKICH- ZWŁASZCZA NOWYCH USERÓW


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
bo jak nie to....

Obrazek

kamerzysta robił to z ukrycia, ledwo przezyl...

nie no chuck na pewno ich znajdzie!!! nawet jak nie napiszą w jakim są miasteczku!! :mrgreen: :mrgreen: .a pomoże mu ten gość!!!! notch johnson ''łowca skór'' <bmw_1> <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie bo sie bana nastraszyłem.

Musze podać marke i model czy np. tak jak mam teraz xxxKM/1230kg.

Czyli prostymi słowami muszą byc dokładne dane czy poprostu wystarczy jak

wpiszemy tam coś...?

moze tak bo mam miasto,mam wiek, mam wszystko co?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Pomyślałem tak sobie o "kasowaniu" nowych forumowiczów którzy nie są aktywni na forum- np 1mies.

Dużo jest osób które zero powitania, tylko gruba rura sprzedam coś tam i na tym sie kończy- postów do 5 i koniec.

A członków jest ho ho ho, a aktywnych cząstka.

Więc nasza stronka robi się tylko wielką giełdą sprzedam samochód, części- wielki śmietnik.

Nic nie wnoszą, tylko zostawiają ogłoszenie- darmowe otomoto, allegro, autogiełda....

A co do opisów fwoich profili, to powinno się uzupełnić choć dużo ludzików ma to w d**** i jak było tak jest nadal. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Kasowanie userów to zupełnie inna bajka ...

Ale z tymi ogłoszeniami to faktycznie sie lekki syf zrobił , podobnie jak z pisaniem nie w tych działach co trzeba ...

Przydałoby sie to troche uporządkować , mozna by było giełde dać do akceptacji dla admina i po zatwierdzeniu pojawiałoby sie ogłoszenie

a takie bez ceny , bez fotek albo z samym linkiem od razu do kubła ... wydłuży to czas pojawiania sie ogłoszen ale nie bedzie syfu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tymi ogłoszeniami to faktycznie sie lekki syf zrobił , podobnie jak z pisaniem nie w tych działach co trzeba ... Przydałoby sie to troche uporządkować , mozna by było giełde dać do akceptacji dla admina i po zatwierdzeniu pojawiałoby sie ogłoszenie a takie bez ceny , bez fotek albo z samym linkiem od razu do kubła ... wydłuży to czas pojawiania sie ogłoszen ale nie bedzie syfu

I tak chyba zrobimy.

Na kasowanie nadal się nie zgadzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
to już wiemy :P

teoretycznie linki powinny być całkiem zabronione ;)

Skoro i tak są nofollow to co za róznica :D

Aha a jak teraz sprawa wyglada z ostrzeeniami i BANAmi ? widac je w profilu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra mowicie że linków nie można, czyli całe moje ogłoszeniez allegro, otomoto etc mam skopiować?

Czy napisać np:

SPRZEDAM BMW ZA 8000ZŁ, A WIĘCEJ INFO POD LINKIEM.

Dużo jest pomysłów i dużo do roboty, chodzi mi tylko o to że się robi giełda z forum osób które nie są aktywne więcej.

Można to zostawić i nic nie robić aż zrobi się większy syf, lub dać jakąś poprzeczke np ogłoszenie może dać forumowicz ktry ma naprzykład 20 postów.

I jeszcze jedno godzina jest jakaś nie ta- na zegarku imam inną, a na forum inna.

Nie chce aby było że nowicjuszy nie lubię i chce tępić bo kazdy nim był, tylko jakoś chciałbym ulepszyć forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chiccoo kliknij 2x w ikone działu i będziesz miał wszystko oznaczone jako przeczytane, jak coś mnie nie interesuje to tak robię i tyle

po drugie primo może jest opcja aby ustawić kasowanie postów/tematów starszych niż 1 miesiąc ?

po 3 primo pisałem kiedyś na SB jak zmienić godzinę na forum (zmień strefę czasową na odpowiednią w ustawieniach zaawansowanych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...