Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


kradziez na parkingu.


mirek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panstwa,

Wlasnie przed chwila padlem ofiara buractwa - mianowicie na parkingu w Arkadach Wroclawskich

w trakcie 20 minutowej wizyty na kawie stracilem halogeny w mojej kupejce. nie wiecie

moze czy jest tam jakis monitoring parkingu? bo dzisiaj juz nie zdaze tam pojechac,

a dodzwonic sie oczywiscie nie moge <bmw_4>

czy wogole jest sens jutro jechac i to zglaszac? czy cokolwiek wskuram czy mnie odprawia z kwitkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak słów.....

a przez chwilę głupi sobie nawet pomyślałem że po co "wklejać" halogeny przecież drugi raz już mi nie zawiną......

Zgłoś i to jak najszybciej, wydaje mi się że monitoring powinni mieć, tylko przez jaki czas go zachowują jest pytanie.

Pozdrawiam i współczuję, znam ten ból :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek współczucia bmw_beer

Mi halogeny zwineli rok temu z auta pod oknem (mieszkałem na parterze !!) <bmw_4>

Arkady to nówka sztuka budynek - więc może mają tam monitoring. <bmw_4> W końcu za coś im płacimy za parking !!

Pozostaje Ci chyba zgłoszenie na policję kradzieży, a potem już tylko zakup nowych lamp <bmw_4>

Niestety niewiele chyba da się w tej sprawie zrobic - chyba, że chcesz zadzwonic do takiego "Krzysztofa Jeżyny ze Szczecina (tylko że z wrocka)" :wink:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem kiedyś na którymś z forów to z parkingu przy auchan często ginęły auta na czerwonych tablicach. Kiedyś siedziałem w aucie tam na parkingu tak pod wieczór chyba z godzinę, bo czekałem aż mama wróci z zakupów i kręciło się tam kilku łebków którzy wycieraczki samochodowe sprzedawali niby, ale chodząc między autami dokładnie je obserwowali, i w sumie nie zdziwiłbym się gdyby mieli coś wspólnego ze znikającymi halogenami :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skusilem sie na podroz do arkad... stalem godzine i czekalem az sprawdza na tasmach.

okazalo sie ze akurat moje miejsce nie bylo monitorowane (bo mam zwyczaj pamietac

dokladnie na ktorym miejscu parkuje). a jak sprawdzili jak wjezdzalem na parking to

sie okazalo ze nic nie widac bo mialem zapalone swiatla - bo chcialem

chociaz sprawdzic czy to na pewno tam stracilem lampki.

moral: wjezdzajac na parkingi gascie swiatla :D

a poza tym moge byc tylko "wdzieczny" zlodziejom, ze zaden plastik nie jest polamany

i kabelki nie pourywane ;)

ok.. to wrzucam ogloszenie ze kupie halogeny :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety... wtopilem... ale w dosyc niefortunnym czasie sie to stalo :|

mam nauczke, ze trzeba zawsze parkowac blizej wejscia, gdzie sie

kreci wiecej ludzi. bo jak widac na monitoring nie ma co liczyc, a tym bardziej

na prawdomownosc i szczere checi panow z "security". <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni tam siedzą i łaske odwalają że pilnują bo nikomu się nie chce ścierać za takie mizerne pieniądze jakie są na ochronie..a odnośnie kradzieży to współczuje :/ ale dlatego ja wole zaparkować na parkingu strzeżonym i wydać te pare zł i spać spokojnie niż trzymać auto pod blokiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evan, ale chyba nie doczytałeś, auto stało na płatnym parkingu z monitoringiem koło 20 minut, to ktos musi się tam specjalnie kręcić i obczajać auta.

Najgorsze jest to że tak jak już pisałem, ostatnio specjalnie wjeżdżałem na ten parking bo wydawało mi się że tam bedzie bezpieczniej :|

Co do miejsca parkingowego to przy wejściu może szyby Ci nei wybiją, ale halogeny dla jumaka to myslę że to jest kilka sekund i wystarczy jeden na czatch, drugi wyciaga, kilka sekund i po bólu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem no ale co zrobisz ? miałeś pecha po prostu i każdemu się to może zdarzyć a odnośnie parkingu to ich wina bo powinni mieć wszystko na kamerach i pilnować..pozdro

Właśnie chodzi o to, że wielu z nas miało takiego "pecha". Pamiętam jak w zeszłym roku była jakaś plaga i nawet olejusowi w E38 zwineli... <bmw_4> :evil: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden problem... po prostu poszarpie i narobi wiekszych zniszczen...

wiem bo tez sobie dawno dawno temu zabezpieczylem radio w maluchu

(warte wtedy jakies 40 zl), przykrecajac srubami - skutek?

prawie caly kokpit polamany, powyrywane fragmenty wnetrza i jeszcze

batonika mi podpieprzyli jednego (bo mialem 2) <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden problem... po prostu poszarpie i narobi wiekszych zniszczen...

wiem bo tez sobie dawno dawno temu zabezpieczylem radio w maluchu

(warte wtedy jakies 40 zl), przykrecajac srubami - skutek?

prawie caly kokpit polamany, powyrywane fragmenty wnetrza i jeszcze

batonika mi podpieprzyli jednego (bo mialem 2) <bmw_4>

oooo za batonika to bym sie fest wsciekl :D oni wszyscy napeno wiedza w ktorym miejscu kamery nie lapia i jak stanie w tym miejscu fajne auto to buszuja juz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a ten rejon miasta ponoć ma stosunkowo małą przestępczość :)

obok arkad jest parking BP, tydzień po kupnie poprzedniego auta ukradli mi lusterka z pierwszego piętra

kradzież nagrała się na 3 kamerach, złodzieja nie złapano... tak to działa polska policja i ochroniarze śpiochy!!! złodziej był na terenie parkingu 40 sekund, lusterka są duże i nieporęczne do przenoszenia, dodatkowo miał duży przecinak do przewodów, musiał wejść po ścianie na pierwsze piętro, I PEŁEN LUZ, był pewny że go nie złapią...

ale nie ma tego złego, dostałem odszkodowania od parkingu 4 razy tyle ile kosztują lusterka na allegro :)

swoją drogą to musiałbyś przeczytać regulamin parkingu arkad, ale z tego co wiem, nie oddali by ci kasy nawet gdyby kradzież była nagrana, bo to parking nie strzeżony.

gdyby był strzeżony, miałbyś w dupie to czy widać halogeny na taśmie czy nie, jeśli czegoś nie widać, mieliby obowiązek uwierzyć ci na słowo, dlatego parking BP ma monitorowany każdy centymetr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi jakas menda wczoraj ukradła nakrętkę wentyla aluminiowego, i pewnie cały wentyl bede musiał kupować teraz :x W sumie grosazowa sprawa w porównaniu z halogenami, czy wkładami, ale wkurwienie podobne

wkurwić to się dopiero można kiedy Ci ktoś przejedzie gwoździem auto dookoła, miałem tak w omedze, każda blacha, oprócz dachu i maski. przejechana od przodu do tyłu jednym długim pociągnięciem

ciekawe dlaczego odpuścili maskę, w końcu na niej najlepiej się "rysuje"

a najciekawsze jest to, że pod tym samym blokiem parkuje druga omega kombi, i też ma długie rysy gwoździem, pod tym samym blokiem parkuje też peugeot 306kombi też z długimi rysami po bokach i na masce.

Poza tym, że wszystkie trzy to kombi, to we wszystkich trzech są foteliki dziecięce. dziwne podobieństwo, ulica to zielińskiego, stanowczo odradzam stawianie czegokolwiek pod tymi wysokimi blokami.... widocznie ktoś ma uraz i do kombi i do dzieci.

jest tu jeszcze czwarte auto, choć nie pasujące do szablonu ;) można zobaczyć jak na błotniku ktoś grał w kółko i krzyżyk. to dopiero musiało wkurwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...