Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


SIEDZENIA I KANAPA DO e28 OD CZEGO PODEJDZIE ?


REKIN-E28

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie. chodzi mi o konkretna informacje od ktorego innego modelu podejda siedzenia i kanapa do modelu e28 . wiem ze od e 34 wejda przednie na bank do e28 ale czy tylna kanapa by pasowala ? od jakich modeli podejda ? chodzi mi o caly komplet nie tylko o przod. Moze zjajdzie sie ktos kto ma do ods[rzedania w uczciwej cenie jakis komplecik to z checia odkupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NiCKOS to chyba oczywiste do jasnej cholery ze gdyby bylo latwo znalezc to znalazl bym a nie glupio bym sie pytal od czego pasuja. Dobrze ze jeszcze mi nie napisales ze do e28 pasuja od e28 bo chyba zupelnie bys mnie wyprowadzil z rownowagi . Ogladalem juz nie jedne fotele od e28 i stan byl taki ze albo za 3 mies bedzie to samo co u mnie albo bylo nielepiej niz u mnie a mi chodzi o fotele przedewszystkim nie podarte i nie polamane i koniecznie komplet tak by przod i tyl moglbyc spokojnie bez pokrowcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NiCKOS to chyba oczywiste do jasnej cholery ze gdyby bylo latwo znalezc to znalazl bym a nie glupio bym sie pytal od czego pasuja. Dobrze ze jeszcze mi nie napisales ze do e28 pasuja od e28 bo chyba zupelnie bys mnie wyprowadzil z rownowagi . Ogladalem juz nie jedne fotele od e28 i stan byl taki ze albo za 3 mies bedzie to samo co u mnie albo bylo nielepiej niz u mnie a mi chodzi o fotele przedewszystkim nie podarte i nie polamane i koniecznie komplet tak by przod i tyl moglbyc spokojnie bez pokrowcow.

Rekin sory ale TAK TO CI CHYBA TYLKO W ERZE DOPASUJĄ :lol: :lol: :lol: :lol:

Stary kombinujesz z tymi fotelami i watpie zebys znalazł kogos kto sie bawił w takie

przeszczepy , najlepiej bedzie (jesli nie sa połamane) to daj je do obszycia nowym

materiałem i bedzie po problemie <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe z ta ERA to zes niezle dowalil :D:D:D chyba sie do nich przejde :P

Obszycie to nie taka prosta sprawa bo koszt obszycia + material to pewnie niezla sumka .

Mysle ze ktos mial juz ten problem i cos w tym kierunku poza tapicerem robil tylko kwestia kiedy taki ktos napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj wcale to nie sa az takie kosmiczne koszta jakby sie wydawało , Goglin

mial znajomego ktory cos takiego wykonywał i obszycie kpl foteli + boczki

za velur albo jakis inny materiał i koszt był 400-500zł a np wykonanie

takiego samego kpl + boczki tyle ze w skórze wychodził około 1500zł -2000zł

w zaleznosci od rodzaju skóry i ewentualnych miksów kolorowych .

Wiec wydaje mi sie ze ciezko bedzie trafic fotele do E28 w dobrym stanie

a tym bardziej raczej nie spotkałem sie zeby ktos przekładał z e34 do e28

wszystkich foteli ale moze akurat ktos sie taki ujwani <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekin a byleś patrzec za fotelami tam gdzie ci kiedys mówilem z częsciami?

Moze tamta ma jeszcze fotele.

PS: nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno gdzies na ksiązu małym jest/był tapicer

który brał za auto wielkości Scorpio itp, czyli tak jak E28 400zl. Obszywał podobno za

te pieniadze boczki i fotele oraz tylną kanape, bylo kilka kolorow do wyboru z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jeździłem kiedyś e28, teraz śmiga nia mama, autko ok, mam lewy fotel (boczek lekko uszkodzony) i tylnia kanape w kremowym welurze od 5-ki z 79r. (chyba e 21), napewno będzie paswała (próbowałem) ale ja jestem pod łodzia a foteliki u mnie w domku w Wałbrzychu (80 km od ciebie) i jest problem bo beta mi klękła i wrócić kur** nie moge! oddałbym za 100-150zł lub porade jak uruchomic moja e34 z sercem m50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...