Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E36 320 24V,jedyne 21/100km


E34-Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś pytał ile pali E36 z 2litrowym motorem,150kucy to sprawna nie wiem,a z uszkodzoną sondą lambdą tyle co w tytule. 21litrów Pb95 na 100km. Wychodzi prawie 1zł na km. Wczoraj wymieniłem sondę,narazie nie wiem czy coś sie zmieniło. Chwilowo mam inne wydatki i nie zaleje 50litrów żeby sprawdzić ile spali,ale jak sprawdze to dam znać czy warto wymieniać sondę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deptałem dość mocno,kręciłem ją na asfalcie,ale głównie to ze względu na to,że autko jeździło w trybie awaryjnym. Na diagnostyce wyszło,że wszystkie wtryski są uszkodzone,a to nie prawda,tylko przelewały strasznie,bo lambda nie podawała jak mają dawkować. Przejechałem 30km i już widzę,że inaczej wskazówka od paliwa spada. Wcześniej leciała jakby dziura w baku była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zatankowałem na Bielanach do pełna i pojechałem do Katowic (A4) Przejechałem 190 km i od razu zatankowałem znowu do pełna - weszło 18 L - średnia prędkośc 130 km/h. Jest w tym jeden haczyk - za litr zapłaciłem 2.09 PLN :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak napisałem gaz to dla mnie czarna magia :oops: jazda miejska (w 70 %) i trasa (30 %) zbiornik zatankowany do pełna (licznik wyzerowany) przejechane 320 km - tankowanie ponowne do zbiornika wchodzi 38 litrów. Pytanie do Was zostawić czy coś zmieniać ? Dużo żre czy nie - silnik 1,6, jazda bez szaleństw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak napisałem gaz to dla mnie czarna magia :oops: jazda miejska (w 70 %) i trasa (30 %) zbiornik zatankowany do pełna (licznik wyzerowany) przejechane 320 km - tankowanie ponowne do zbiornika wchodzi 38 litrów. Pytanie do Was zostawić czy coś zmieniać ? Dużo żre czy nie - silnik 1,6, jazda bez szaleństw

Jaka generacja instalacji LPG ?? prosta czy sekwencja ?? na tych I i II generacji pali więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak napisałem gaz to dla mnie czarna magia :oops: jazda miejska (w 70 %) i trasa (30 %) zbiornik zatankowany do pełna (licznik wyzerowany) przejechane 320 km - tankowanie ponowne do zbiornika wchodzi 38 litrów. Pytanie do Was zostawić czy coś zmieniać ? Dużo żre czy nie - silnik 1,6, jazda bez szaleństw

wiec pali 10-12 w miescie wychodzi ze ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak napisałem gaz to dla mnie czarna magia jazda miejska (w 70 %) i trasa (30 %) zbiornik zatankowany do pełna (licznik wyzerowany) przejechane 320 km - tankowanie ponowne do zbiornika wchodzi 38 litrów. Pytanie do Was zostawić czy coś zmieniać ? Dużo żre czy nie - silnik 1,6, jazda bez szaleństw

wg mnie troszeczke za duzo taka 1.6 powinna w 10 l sie miescic i to przy lekko sportowej jezdzie silnik m10 1.8 spala srednio ok9lgazu

Jakby ktoś pytał ile pali E36 z 2litrowym motorem,150kucy to sprawna nie wiem,a z uszkodzoną sondą lambdą tyle co w tytule. 21litrów Pb95 na 100km. Wychodzi prawie 1zł na km. Wczoraj wymieniłem sondę,narazie nie wiem czy coś sie zmieniło. Chwilowo mam inne wydatki i nie zaleje 50litrów żeby sprawdzić ile spali,ale jak sprawdze to dam znać czy warto wymieniać sondę
jak kiedykolwiek nawali wam sonda a bedziecie mieli inne wydatki zawsze mozna zdemontowac sterowanie na wezu i zastosowac srubke zwana "registrem" na wezu ktory laczy parownik z mikserem po czym nalezy przeregulowac gaz jak ktos umie no to samemu jak nie to niestety do gazownika pozdrawiam <bmw_1>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...