Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


a może na grzyby w sobote ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To może w moje strony przyjedźcie. Tu jest pełno lasów wkoło,a grzyby jak taborety,albo pufy :mrgreen: Ale teren trudny,dużo gór i skał,to pewnie nie będziecie chcieli jak kozice poskakać. Jest też świetna knajpa o wiejskiej nazwie "Swojska chata" gdzie jedzenie jest względnie tanie i niesamowicie smaczne. Jest sporo miejsca,wiec 20 ekip spokojnie sie zmieści. A byłoby sprawiedliwie. Ja mam 102km do Wrocka,więc Wy z Wrocka moglibyście sie wypuścić tutaj. To jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko? 100km to nie tak daleko. No cóż,ja zapraszam w każdą niedziele (bo w soboty pracuje) Teraz troche chłodno,ale jest wiele do obejrzenia,więc może następny spocik u mnie... W Kłodzku m.in.twierdza z podziemiami podobnymi jak w Osówce,Polanica Zdrój (znana w całej Polsce) m.in. z wodą mineralną do niedawna darmową,Szczytna- kilkusetletni zamek na Szczytniku(chyba ok.600m.n.p.m),Duszniki Zdrój - papiernia i inne,Lewin - miejsce urodzenia pani Villas(albo Willas),itd. Kawałek dalej Kudowa Zdrój i przejście gran.z Czechami. No i przede wszystkim Karłów i Szczeliniec Wielki. Mega góry do zwiedzania(1000 schodów do wejścia). Między skałami na górze nawet w lipcu leży śnieg. I Park Narodowy Gór Stołowych i wiele innych. Jakby co to nr do mnie:

691-588-291

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko? 100km to nie tak daleko. No cóż,ja zapraszam w każdą niedziele (bo w soboty pracuje) Teraz troche chłodno,ale jest wiele do obejrzenia,więc może następny spocik u mnie... W Kłodzku m.in.twierdza z podziemiami podobnymi jak w Osówce,Polanica Zdrój (znana w całej Polsce) m.in. z wodą mineralną do niedawna darmową,Szczytna- kilkusetletni zamek na Szczytniku(chyba ok.600m.n.p.m),Duszniki Zdrój - papiernia i inne,Lewin - miejsce urodzenia pani Villas(albo Willas),itd. Kawałek dalej Kudowa Zdrój i przejście gran.z Czechami. No i przede wszystkim Karłów i Szczeliniec Wielki. Mega góry do zwiedzania(1000 schodów do wejścia). Między skałami na górze nawet w lipcu leży śnieg. I Park Narodowy Gór Stołowych i wiele innych. Jakby co to nr do mnie:

691-588-291

Ja sobie zapisuje <bmw_2> <bmw_2> bmw_beer <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na razie tylko my dwaj sie wybieramy Boksa-jeśli sytuacja się nie zmieni to może pojechać np moim autem

styuacja moze by sie zmieniła jak by sie pojechało w niedziele...

w niedziele chyba mało kto pracuje to i moze wiecej chetnych by było...

jezeli jedziemy w niedziele to mnie tez wpiszcie na liste...

pozdro <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...