Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jak Tanio StuningowaC BMW E30


MariuszeQ2008

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciągnij cały środek,wszystkie tapicerki,boczki,wygłuszenia,koło zapasowe i wstaw sobie kubeł,będzie sie lepiej zbierać. Kup sobie spray do przyciemniania świateł i pryśnij tylne lampy i przednie kierunki. To są najtańsze sposoby zmiany wizerunku i dynamiki auta. Jak masz więcej kasy to przyciemnij sobie szyby w jakimś dobrym zakladzie,załóż fajne alusy,sportowy wydech,sportowe zawieszenie,filtr powietrza,świece itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie spray do przyciemniania świateł i pryśnij tylne lampy i przednie kierunki.

to jest to, po co zdradzac swoje zamiary innym, nadmiernie widoczne swiatla hamulcowe, cofania lub kierunkowskazy to rzecz zbyteczna

zapamietajcie jedno nie ma tanio = dobrze, tansza od sprayu bedzie czarna tasma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa nie tak na czarno zupełnie,tylko delikatnie,żeby lekko zmienić wygląd auta. Na tyle żeby kolory lamp były widoczne. :wink:

Ale Wy jesteście,nic tylko krytykować,pomóżcie koledze,podsuńcie jakiś pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa nie tak na czarno zupełnie,tylko delikatnie,żeby lekko zmienić wygląd auta. Na tyle żeby kolory lamp były widoczne. :wink:

Ale Wy jesteście,nic tylko krytykować,pomóżcie koledze,podsuńcie jakiś pomysł.

ale sprawdz ile jest takich pytan na forum? jak chce tanio stuningowac E30 to niech obejzt Operacje Tuning, jeszcze zalezy czy tanio to 10, 100, 1000 czy 5000 pln ?

po 2 tazke podobaja mi sie ciemne lampy z tylu, ale nie bede ich malowal tylko odkladam sobie zeby w koncu cos takiego kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dwa spraye (15zł szt, efet przydymienia) do świateł które schną w temp ok 50C ( w moim przypadku piekarnik:)) I wyszły dosłownie idealne, błyszczące jak nówki ze sklepu, niestety fotek nie mam, można sobie troszke przyciemnić zależy ile tego wypsikasz. Trzeba tylko uważać żeby plastiku nie stopić tu i tam. U mnie czarne światła muszą być :D

Pozdro. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ladny i zrobiony z gustem tunning nie jest tani,cos co jest dobre jakosciowo i ladne zawsze bedzie w cenie. To tak jak z pannami,za dobra dupe w eleganckiej agencji trzeba dac min.200-300zl,ale mozna tez postukac za 50zl w bramie...i lepiej zamknac oczy. oczywiscie to tylko porownanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mam sportowe zawieszenie i przyciemnione tylne lampy . tylko niewim co jeszcze zrobic

Absolutna podstawa dobrego wygladu fury sa dobre alusy! Odloz i zakup 16 calowe i zaloz jakas dobra gume do niego. Dobierz ET felgi tak, zeby zamykaly linie samochodu. To dobry poczatek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ale sprawdz ile jest takich pytan na forum? jak chce tanio stuningowac E30 to niech obejzt Operacje Tuning, jeszcze zalezy czy tanio to 10, 100, 1000 czy 5000 pln ?

po 2 tazke podobaja mi sie ciemne lampy z tylu, ale nie bede ich malowal tylko odkladam sobie zeby w koncu cos takiego kupic

takie podejście się do sprawy się ceni. fakt czasem można coś wykombinować taniej i równie dobrze. ale to się często nie zdarza. jest tanio albo dobrze. PS:Krzysiek gratulacje za wdarcie się samochodem na strony BMW trends.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tanio to można nawet w " realu" stuningować tylko jak chłopaki piszą czy dobrze ???? w to wątpie . bmw nie jest z natury autem tanim i nie warto odwalać wieśtuningu bo to szkodzi i dla buni i dla właściciela!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tanio stuningowac e30? Temat rzeka! kola, wewnatrz, zewnatrz, zawiecha, wydech, lampy, caly srodek. jest tez silnik i inne modyfikacje mechaniczne. O co chodzi, jakie modyfikacje? Felgi kostuje np wiecej niz ladne przyciemniane lampy albo aluminiowe obwodki do zegarow, wiec musisz bardziej sprecyzowac co dokladnie bys chcial bo opcji jest milion.

Najlepiej przysiadz sobie przy necie, poszperaj po roznych stronach, poogladaj inne e30-tki klubowiczow i innych wlascicieli takich buniek. Zerknij kto ma jak zrobione i sam zobacz co ci sie podoba mniej lub wiecej. Jak bedziesz mial jakas wizje, bedziesz wiedzial w jakim kierunku bys chcial pojsc to latwiej ci bedzie uzyskac jakies konkretne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...