Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Liga Maxbimmera w BMW M3 Challenge


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Taki pomysl aby ustawiac sie w tym temacie na wyscigi , tylko niewiem ile osob w to gra i czy jest sens ;p

Pomysl mozna rozwinac do jekiegos konkursu ala.'' kiwrowca miesiaca'' :mrgreen: czy cos w ten desen..

Narazie prosze o zapisanie sie na przyszly wyscig i wpisanie chetnych.

Gre mozna sciagnac z www.m3-challenge.com jest darmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja jako wytrawny ścigant M3 oczywiście również jestem chętny - gra sprawdzona przeze mnie i Szwedu oraz jego brata (?) wczoraj wieczorem :mrgreen: zabawa była przednia a wspólny drifft na zakrętach jeszcze lepszy <bmw_1> <bmw_2>

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wy w to po sieci śmigacie??

Bazyl albo szwedu, dalibyście radę w razie co nagrac mit o na jakąś płytkę albo podjechałbym i na pędraka żeby mi wrzucić??

[ Dodano: 21 Wrzesień 07, 21:53 ]

sie sciągło, sie nawet uruchammia do głównego menu, poustawiałem sobie opcje i prawie gitara, bo sama gra obojetne w jakim trybie nie chce sie uruchomic i zawiesza kompa na stale, trzeba reseta robic, miał ktos cos takowego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra chodzi na lapie ale zeby to nazwac płynym graniem to lekka przesada :lol:

Heh fajnie sie smiga z wyłaczona trakcja i z samym ABSem , troche ciezko upanowac

maszyne ale boki wychodza kosmiczne <bmw_1> bmw_beer

Jak dorwe sie do mocniejszego kompa to chetnie sie zmierze w zawodach :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do tej gry raczej plynnosc potrzebna jest bo jeden pblad i robimy baczka lub lecimy w bande <bmw_1>

Byq nie wiem co to moze byc, sprawdz czy masz zainstalowanego directX 9c

To moze tak wstepnie w niedziele wieczorkiem ktos sie znajdzie na maly trening ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz to "hasło" nie "chasło" ;)

Po dwa, udało mi sie tego szrota uruchomić jak wyłączyłem windowego firewalla, ale to mógł być przypadek bo następne próby skończone niepowodzeniem.

W każdym bądź razie jak się uda uruchomić to się dołączę, ale ja dopiero się uczę ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Szwedu

2. Bazylfox

PS. problemy były na początku ale poźniej już samo bezbolesne śmiganie bokami :) AHA - czasu porównajcie ze screenami z innego tematu o tej grze :wink: jest na forum <bmw_2>

PS. II - BYQ - ja mam wioęc możemy się jakoś zgadac mam pendrive'a lub CD więc no problemo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...