Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Witam wszystkich milosnikow smigielek


Rusek.Z.Gora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na imie mi Piotr jestem nowy na waszym forum.W BMW jestem zakochany po uszy <bmw_1> od dziecka,zawsze mnie pociagalo to smigielko na masce hehe,moim pierwszym modelem bmw ktore kupilem byl rekinek z 81 z silnikiem 1.6 po okolo roku uzytkowania przesiadlem sie na e-30.Mialem dwie sztuki lecz dwa lata temu musialem sprzedac z powodu emigracji zarobkowej do anglii :cry:

Wiem ze w polsce jest bardzo ciezko z roznymi czesciami do <bmw> i tu moge pomoc komus kto chcialby np.barany zwykle lub pod turbo itd. http://cgi.ebay.co.uk/BMW-E36-Race-Headers-Manifolds-92-98-325-328_W0QQitemZ250166329458QQihZ015QQcategoryZ38786QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Od razu chce zaznaczyc!!! ze nie chce na tym zarobic ani grosza jesli cos kogos interesuje moge to wylicytowac i wyslac do polski,bez problemu :D chce poprostu pomoc komus kto wie czego chce.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz modulec dla ciebie to moze smieszne ale nie moja wina ze w naszej ojczyznie nie ma jak sie rozwinac :? a probowalem juz wielu zeczy by osiagnac jakis sukces bez skutkow.

Moja odpowiedz/powitanie nie miały bynajmniej charakteru przesmiewczego a wrecz przeciwnie , wiem jaka sytuacja jest w naszym pieknym kraju , dlatego szanuje ludzi za to ze potrafią sobie radzic w takich bądz co bądz "oryginalnych" czasach <bmw_2>

Wiec jeszcze raz witam na forum bmw_beer a co do spota na wyspach to sam sie przekonasz ze za jakis czas będzie to możliwe <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy witamy <bmw_2> bmw_beer

Niestety emigracja to coraz częstsze zjawisko - ja też niestety zostałem zapłodniony tą myślą... no ale skoro "nasi" pracodawcy wolą zatrudniac pracowników ze wschodu (patrz ostatnio rozpadające się ściany nośne nowiutkich wieżowców we wrocku) więc i ja coraz śmielej myślę o wyjeździe....

Niestety szybko to się chyba nie zmieni.

PS. To co ?? otwieramy filię ?? :mrgreen: <bmw_3> <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ostatnio z warsztatu w którym pracuje odeszło 3 kolegów. Ja też myślałem o wyjeździe,ale dostałem sporą podwyżke i narazie zostaje. Nie wiem na jak długo,bo jak słyszę ze kumpel(też lakiernik) robi to samo a zarabia ok.5 razy więcej to myśle czy nie lepiej zostawić tu wszystko i jechac pracować za normalne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...