Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Witam Wszytkich


lapa

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy posta na forum - Witam Serdecznie Wszytkich Miłośników samochodów BMW.

W tym miejscu odrazu proszę Was o wyrozumiałość jak nieraz walnę jakimś tekstem - akurat w tej dziedzinie jestem kompletnym laikiem :oops:

Dziwnym zbiegiem okoliczności stałem sie posiadaczem troszkę zaniedbanego BMW E-36 316 Coupe i już po pierwszej jeździe zakochałem się w nim - byłoby tylko lepiej żeby poprzedni własciciel nie zamontował w nim gazu :( , ale powolutku mam zamiar autko doprowadzić do porządku :)

JESZCE RAZ WITAM WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum bmw_beer <bmw_2> <bmw_1>

Co do tego gazu ile osób tyle opini ale wez poprawke na to ze zakładajac instalke

po 2 latach smigania zaoszczedzisz tyle w porównaniu do benzynki ze wystarczy na

wymiane silnika <bmw_1> jesli dobrze pamietam to chyba Bazylfox robił takie

wyliczenia ile zaoszczedził w swojej E36 smigajac na sekwencji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko <bmw_2> <bmw_2>

Zawsze miło zobaczyc kolejne 1.6 (M40 :?:) bmw_beer

Co do tego gazu ile osób tyle opini ale wez poprawke na to ze zakładajac instalke

po 2 latach smigania zaoszczedzisz tyle w porównaniu do benzynki ze wystarczy na

wymiane silnika <bmw_1> jesli dobrze pamietam to chyba Bazylfox robił takie

wyliczenia ile zaoszczedził w swojej E36 smigajac na sekwencji :wink:

...oj tak tak - ja już na niej zarabiam :mrgreen: 8)

Pozdr. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżko! Ja też mam różne zdanie na temat gazu "jestem za,a nawet przeciw" jak to pan Wałęsa powiedział(jeśli dobrze pamiętam). Oszczędność jest niesamowita,ale ja miałem nieprzyjemne doświadczenia ze zwykłym gazem. Jak sekwencja to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiesz moge ci powiedziec ze jak gaz to jedynie w sekwencja!!!

Mialem na parowniku gaz FAKT oszczednie ale nie jeden raz gdy ruszalem to jak "pizdlo"sorki za slowko to myslalem ze mi maske w powietrze wywali.wymienilem chyba ze trzy przeplywomierze,wiec co zaoszczedzilem to wydalem hehe takie buty z tym LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...