Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Co myslicie o tych ringach ?


mexyk

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka jak w temacie chcem sobie kupic ringi, kumpel kupil na allegro te z taka czarna izolacja na gorze no i werdykt to totalna porazka ;/ Ja znalazlem takie http://allegro.pl/item247765467_ringi_angel_eyes_bmw_e30_e32_e34.html ktos je ma zamontowane albo widzial jak swieca ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna kaszana, chyba ze chcesz je miec aby porobic w nocy zdjecia na samych ringach .. bo cokolwiek wlaczysz to je przestanie byc widac.. Jedyne ringi sprzedawane oddzielnie nadajace sie to technologia CTFF czy jakos tak zobacz na ebay.de tam sa po okolo 60euro czy cos , sa to gazowe ringi. Widoczne w dzien i wiele opini padlo ze lepiej widoczne niz ringi z lamp . np. depo z wbudowanymi ringami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poros allegrowica zeby ci zamontowal drozsze bardziej swiecace diody bo wszyscy na nich oszczedzaja. zaplacisz o 5 zł wiecej na kazdym ringu ale efekt bedzie lepszy aha i jak koles bedzie robil ringi poros go takze zeby zrobil wieksze wyciecie u gory lepiej wtedy wyglada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

podłącze sie trochę pod temat :) jako, że nadszedł weszcie czas wymiany lamp pytanie do Was Szanowni formułowicze czy warto zakupić coś takiego : http://www.allegro.pl/item251273491_bmw_e_36_coupe_lampy_ringi_soczewka_i_migacz.html jakiej jest to jakości ? mił ktoś już z tym styczność ? Jestem kompletnym laikiem niby napsane że pasują bez przeróbek, firma też tak twierdzi :) ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić jak to będzie wyglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo tylko nie w chromie, lecz czarne (chyba takie same jak boksa) ... poprzedni wlasciciej juz je wsadzil. akt faktem, ze gdybym sam zmienial, to wybralbym

HELLA.

a co do mojej opinii? w sumie pasuja ok. tylko czasami wyskakuja z nich silniczki

od regulacji wysokosci (ale mozna sie uporac z tym problemem). przepalily mi sie

rowniez diody od postojuwek (ale sa jeszcze ringi i zarowki wiec narazie nie zmienialem)

swieca ok. optycznie wygladaja wg. mnie ladnie. jakbys chcial zobaczyc na czarnym

coupe to sluze pomoca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem światła zespolone w E36 - tanie tajwańczyki. kaszana straszna. lepiej doświetliłbym sobie drogę latarką z marketu za 10 zł, niż te światła świeciły. Po jakimś czasie soczewka sie obluzowała. W końcu kupiłem oryginalne lampy , takie jakie montowała fabryka i wtedy nareszcie zacząłem coś widzieć w nocy. Słyszałem, że jak ringi to tylko IN.PRO lub jak kto woli FK Automotive, jedno i to samo i tak producentem lamp jest chyba firma DEPO. Kształt ringów taki jak w oryginalnych BMW. Osobiście kupiłbym lampy HELLA, ale ringi mają taka "przerwę" na dole a nie jak inne BMW na górze, wiec wybór w przyszłości prawdopodobnie padnie na IN.PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra kupiłem te świtełka i teraz mam pytanie odnośnie podłączenia (ako laik napotkałem malutki problem :cry: ) : po zamontowaniu do samochodu pasują, wyglądają ładnie ale mam problem z podłaczeniem. Kierunki pasują bez problemu ale światła w lampach jest jeden kalbel zakończony wtyczką - w aucie dwa (po jednym do każdych świateł) Pytanie jak podłaczyć, potrzeba jakąś przejściówke czy cuś :), ewentualnie czy warto sie bawić samemu czy odrazu zapodawać do jakiegoś elektryka ? Jeżeli elektryk to może z łąski swojej podacie jakieś namairy

z góry Wielkie Dzięki <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie straszny zamot z kablami poprzedni wlasciciel porobil.. jutro z rana postaram

sie obczaic jak to u mnie wyglada to napisze... bo cos mi sie wydaje, ze wlasnie mam

tam jakies 2 kabelki poskrecane + izolacja (i nie wyglada to na fabryczne kombinacje).

a moze to jakies kabelki od elektryki lamp? porownaj moze ze stara lampa co i gdzie

wchodzi - bo wiesz ... zeby zarowka swiecila nie ma wielkiej filozofii - musi byc prad

i musi byc masa :D ale to pewnie wiesz ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...