Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


GLUPIE PYTANIE O NAKLEJKE :)


REKIN-E28

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze to idiotyczne pytanie ale cholernie mnie ciekawi o co chodzi z ta naklejka mianowicie mam naklejona na tylnej szybie od wewnatrz naklejke na ktorej pisze : BAHLE HERFORD w naklejce tej obnok napisu tego co napisalem jest jeszcze logo BMW to samo mam na tylnej klapie ale duzo mniejszy znaczek malutki w rogu maski . Chcialbym sie dowiedziec czy wie ktos cos moze na ten temat ? To autohaus ? diler ? szukalem troszke w necie ale nie moge znal;ezc zabardzo nic na temat : Bahle Herford . jesli ktos by sie nudzil to niech poszuka czwegos w necie albo jak ma jakies pojecie to niech powie mi o co chodzi bo ciekawi mnie historia mojego BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko spoko ale gdyby nie to logo bmw obok nazwy chyba ze ma to byc jakis diler tej marki to spoko albo autohaus siedzacy tylko w tej marce .

Tak troszke z innej beczki ale od kogo poza wlascicielem szlo by uzyskac ksiazke pojazdu jesli takowa kiedys byla i gdzie o takie rzeczy pytac ?

Chodzi mi o to by uzyskac max informacji na temat mojego samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się , że to nie będzie możliwe , patrz w farzeugbrief jeśli się zachował, tam są dane na temat poprzedniego wlaściciela w niemczech. Tylko od poprzednich wlascicieli mógłbyś taka książke odzyskać, jesli w ogole się zachowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dokumentow nie posiadam nic poza dokumentami zrobionymi w polsce .

Jedyne czego moge sie domyslic to tylko to ze przywiezione zostalo w 1997 roku bo wtedy jest wpisana w dowodzie data pierwszej rejestracji a tak to nic poza tym. Wlascicelem przedemna byla kobieta pytalem ja o roznego rodzaju ksiazki itp ale szukala i nic nie znalazla po przeprowadzce. W jakims urzedzie nie ma zadnych kopi itp ..??

Znalazlem jeszcze cos takiego :

BMW B&K ...alles klar! Herford

Herr Jörg Haußmann

Goebenstrasse 92-100

32002 Herford

moze w tej nazwie wczesniej bylo : BMW Bahle Herford ale zlozylo sie w jakas spolke z jakims K....... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda o tych kolorowych jest taka, że na wszystkim oszczędzają. Ja mialem taki przyp[adek z poprzednią BMką 1.6, e36:

Autko zostalo ściągnięte z niemiec przez handlarza. Ja zostałem jego 1 wlaścicielem w kraju. Z wyglądu autko było poprostu piękne (do tego stopnia, że po 4 tygodniach mi je ukradli :( ). po około 500 km wysiadło mi łozysko w tylnym kole. Kiedy je rozebrałem okazało się, że poprzedni właściciel tak mocno w coś uderzył, że pękła obudowa łożyska i ktoś ja zwyczajnie zaspawał. Poza tym zalożona piasta była była zuzyta do tego stopnia, że tez trzeba było ja wymienić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...