Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


nie dla PIS-u oto dla czego


rychu1976

Rekomendowane odpowiedzi

Cytaty z wystąpień J. Kaczyńskiego:

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem

2. Nie będzie koalicji z Samoobrona

3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.

4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy.

5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS.

6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70.

7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.

8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.

9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.

10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.

11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.

12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.

13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).

14. Zredukujemy administrację państwową.

15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

"Dla mnie, raz dane słowo, jest święte..."

-- Jarosław Kaczyński - 10.VII.2006

Wyślij te cytaty gdzie się da!

Jeśli kilkanaście milionów ludzi je przeczyta, to jest szansa, że 21.10.2007 PARANOJA zniknie z tego kraju !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokuj juz mam dosc tego w domu, Moi rodzice jak juz ogladaja tv to nic tylko debaty , parlamety i inne takie scierwo i tylko cisnienie im skacze jak sluchaja jakiegos korka co wyglasza mowe bo jest z przeciwnej parti czy kto wie co jeszcze.

Prawda jest taka ze coraz wieksza szopka sie z tej p0olityki dzieje a przez 2 lata powstal odcinek 7km autostrady <sciana>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwedu jak będziesz tak mówił dajcie spokój,olejcie itd.to te Kaczki dalej będą sie panoszyć i robić co chcą,obsadzać swoich ludzi na wszystkich stołkach. Możemy to zmienić,idźmy zagłosować-NIE na Kaczki,NIE na PIS. Niech to się skończy. Drą tylko mordy i ustawiają swoich kumpli. Rychu ciesze się,że widzisz to co wszyscy powinni widzieć,ale udają,że to ich nie dotyczy. SKOŃCZMY Z TYMI KACZORAMI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze ide glosowac ale jak oni na kazaniach gadaja kto ma wygrac starym babciom lub jedzie do stanow aby glosowala na niego polonia to rece opadaja. Ja sie tym nie interesuje bo dla mnie to jest paranoja, jak juz mowilem mi w domu polityki juz wystarcza. No jestem ciekaw czy uda sie z nimi wygrac na tych wyborach. Ale cos czuje ze jak i tak przegraja to sie tu duzo nie zmieni bo politycy i tak mysla o sobie i o kasie nikt ta mnie ma zadnych zapedow na poproawienie polski taki to juz kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwedu jak będziesz tak mówił dajcie spokój,olejcie itd.to te Kaczki dalej będą sie panoszyć i robić co chcą,obsadzać swoich ludzi na wszystkich stołkach. Możemy to zmienić,idźmy zagłosować-NIE na Kaczki,NIE na PIS. Niech to się skończy. Drą tylko mordy i ustawiają swoich kumpli. Rychu ciesze się,że widzisz to co wszyscy powinni widzieć,ale udają,że to ich nie dotyczy. SKOŃCZMY Z TYMI KACZORAMI!

Dziwna sprawa zamiast głosowac ZA kims Polacy idą głosowac PRZECIWKO komuś :lol:

A tak swoją drogą potrafisz wymienic jakąkolwiek partię , albo moze dla ułatwienia

5 osób ze swiecznika która by nie mialy czegos na sumieniu albo nie waliły sciemy

w kampanii wyborczej a pozniej i tak robiły swoje ? Mimo ze kilka razy brałem udział w

wyborach to do dzis nie znalazłem takiej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie ma ludzi idealnych,ale jakoś np.Kwaśniewskiego sie nie wstydziłem,umiał rozmiawiać i sie zachowywać jak był prezydentem(każdy czasem coś chlapnie :wink: ),żonę miał przyzwoitą i to za jego kadencji weszliśmy do Unii i takie tam. Sporo zrobił,nie można mówić,że nie. Tusk to chociaż nie ma brata któremu będzie mówił "Panie prezesie melduję wykonanie zadania" i ustawiał rodzinki i kumpli w rządzie. Lepper burak,ale chociaż mówi otwarcie o tym jak tam wszyscy kradną. Itd. Dlatego nie dziw się, że teraz chcemy każdego, tylko nie tych dwóch kartofli. P.S. Nie jestem za Lepperem(chociaż śmieszny z niego gość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie ma ludzi idealnych,ale jakoś np.Kwaśniewskiego sie nie wstydziłem,umiał rozmiawiać i sie zachowywać jak był prezydentem(każdy czasem coś chlapnie :wink: ),żonę miał przyzwoitą i to za jego kadencji weszliśmy do Unii i takie tam. Sporo zrobił,nie można mówić,że nie. Tusk to chociaż nie ma brata któremu będzie mówił "Panie prezesie melduję wykonanie zadania" i ustawiał rodzinki i kumpli w rządzie. Lepper burak,ale chociaż mówi otwarcie o tym jak tam wszyscy kradną. Itd. Dlatego nie dziw się, że teraz chcemy każdego, tylko nie tych dwóch kartofli. P.S. Nie jestem za Lepperem(chociaż śmieszny z niego gość).

Sory ale ja nie chce zadnego z nich :lol: to jak wybierac złego wsród jeszcze gorszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyła się debata A.K. z J.K. :mrgreen: uśmiałem się troszkę, a cytatem debaty jest wg mnie "Pan Jarosław wymyśla tezę, potem zaraz w nią wierzy, a na koniec udowadnia" :mrgreen: <bmw_1>

PS. Na poważnie - szczerze mówiąc nie ma na kogo głosowac - tak więc ja stosuję metodę eliminacji - tym co już rządzili dziękujemy :mrgreen: <bmw_3> <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Na poważnie - szczerze mówiąc nie ma na kogo głosowac - tak więc ja stosuję metodę eliminacji - tym co już rządzili dziękujemy

Znaczy sie Bazyl ze nie idziesz głosowac ?? :drunk:

Określac swoich poglądów politycznych na forum o ukochanej marce nie będe, ale partie Jarosława, Romana, Andrzeja i Pawlaka u mnie odpadają :wink: Metodą eliminacji zostaje LiD i PO - jeszcze nie wiem co z tym zrobię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc ja stosuję metodę eliminacji - tym co już rządzili dziękujemy

Heh czy tylko ja widze lekką niekonsekwencje nie nazywając tego sprzecznością w tych wypowiedziach :?: :drunk:

Metodą eliminacji zostaje LiD i PO - jeszcze nie wiem co z tym zrobię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc ja stosuję metodę eliminacji - tym co już rządzili dziękujemy

Heh czy tylko ja widze lekką niekonsekwencje nie nazywając tego sprzecznością w tych wypowiedziach :?: :drunk:

Metodą eliminacji zostaje LiD i PO - jeszcze nie wiem co z tym zrobię

Ależ skąd Marcinie :mrgreen: jest jak najbardziej konsekwencja, po prostu nie uściśliłem swojej wypowiedzi. Powinno byc "Tym co teraz rządzili dziękujemy" (już w sensie ostatnie 2 lata :wink: )

Gdybym miał głosowac tylko na tych, którzy jeszcze nie rządzili, to obawiam się, że już nie miałbym na kogo oddac swój głos... W każdej partii znajdzie się bowiem ktoś, kto już był "za sterami" :|

PS. Ależ się Mordulec czepialski zrobił ostatnio :P <bmw_2> bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał głosowac tylko na tych, którzy jeszcze nie rządzili, to obawiam się, że już nie miałbym na kogo oddac swój głos... W każdej partii znajdzie się bowiem ktoś, kto już był "za sterami"

PS. Ależ się Mordulec czepialski zrobił ostatnio

Widzisz Bazylfox w tym jest problem, praktycznie każdy rządził i niczym specjalnym nie

zasłynął za swoich rządów do tego dochodzi fakt , że są kosmiczne roszady między

partiami które tak prawde mowiąc są przechowalnią ludzi raz z lewa raz z prawa

co więcej tezy / zasady / cele zawarte w programach w/w partii zdecydowanie

odbiegaja od tego co pozniej prezentują wybrancy narodu <bmw_4>

Co do mojego "czepialstwa" to uzasadniłes to sam nie rozwijając poprzedniej wypowiedzi :gril:

a ja chyba jako jedyna na tym forum pojde glosowac na PIS i w dodatku wezme ze soba babcie hehe

Szanując Twój głos , pytam z ciekawosci co kieruje Tobą aby zagłosowac na PiS :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba jako jedyna na tym forum pojde glosowac na PIS i w dodatku wezme ze soba babcie hehe

Szanując Twój głos , pytam z ciekawosci co kieruje Tobą aby zagłosowac na PiS :?:

Jak to dlaczego :?: Ponieważ od czasu jak Jarosław brat Lecha jest premierem, to mówi, że w Polsce jest caraz lepiej - wręcz jak w bajce :lol:

Niestety albo My jesteśmy upośledzeni albo Oni :evil: Nikt nie jest w stanie zostac sędzią w tym sporze, więc nigdy się nie dowiemy kto ma rację. Może rzeczywiście Jarosław brat Lecha jest takim dżiniusem politycznym :?: eeeeeee ..... ide się napic bmw_beer :drunk: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie temat wybraliście :wink:

Może jestem naiwna, ale wierze, że w końcu ktoś mądry dojdzie do władzy i zrobi porządek z tym co pozostali sp.... Jeżeli nic się nie zmieni, to za kilka lat, nie będzie miał kto głosować, bo większość będzie za granicą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...