Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


witam :)


wiewior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam na imię Tomek i jestem z Wrocławia. Aktualnie, od 2 tygodni jestem bez auta.

Jeździłem do tej pory wartburgiem 353,oplem corsą,oplem calibrą, audi a8,oplem omega.

wciąż szukam swojego ideału, (żona mnie za ten text zabije ;)

tym razem zdecydowałem się na spróbowanie BMW. Potrzebuję duże auto, więc pod uwagę biorę zakup wyłącznie e39kombi lub e38.

Zakup wyłącznie z najbliższej okolicy, gdyż po kilku przygodach z pewnymi burakami naciągaczami sprzedającymi auta po 10 stłuczkach jako bezwypadkowe, (bo prawnie to nie to samo) jestem totalnie zniechęcony do wycieczek na oglądanie aut dalszych niż 30km :)

Zapisałem się na forum mając nadzieję, że pomożecie mi ocenić wstępnie stan BM'ki z podanych linków do ogłoszeń, Dużo pracuję, czasem po 12 godzin, mam na utrzymaniu żonę i dziecko, więc bardzo byłbym szczęśliwy jeśli zaoszczędziłbym choćby jeden dzień na nieoglądaniu kolejnego wraku w stanie bdb. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

witamy przyszłego właściciela <bmw>

Gratuluje odpowiedniego nakierunkowania po Oplach :mrgreen:

E39 Touring to zupełnie inne auto niż E38 :wink: Do kombiaka włożysz dłuższe rzeczy, a "siódema" to auto z najwyższej półki. Rozumiem, że skoro myślisz o tych konkretnych modelach, to kasa to nie problem.

O awaryjności powinieneś pogadac z gizbernem (o E39 Touring) i olejusem (o E38) <bmw_2>

Zresztą użytkowników E38 na forum jest kilku :wink:

Rejon 30km dookoła wrocka to dośc zawęża rejon poszukiwań auta :wink:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ople to tandeta, ale ładna i tania tandeta. Sam nie wiem co mnie pokusiło żeby to kupić :) Omegę kupiłem w idealnym stanie, prawdziwie bezwypadkowe, po 2 latach popsuło się w nim prawie wszystko. lampy, zamki, spryskiwacze, klamki, duperele silnika , zawieszenia, skrzynia biegów,turbosprężarka,pompa, przełączniki elektryczne. etc... sprzedałem wrak z połową niedziałających podzespołów. nigdy więcej opla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szkoda,że tak daleko do Wrocka mieszkam,bo chętnie pomógłbym w ocenie czy auto było bite,czy nie. Maluję auta,więc znam się na tym. W każdym razie jakbyś wybierał się oglądać jakąś bunie w moich stronach to wal jak w dym. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...