Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zegnajcie :(


syndrom

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies 2 tygodnie temu pozegnalem sie z marka BMW sprzedalem moje e-21 juz nie mialem cierpliwosci wysluchiwac skrzypienia piszczenia i strachu przed dluzsza trasa to jest pulawy--->wroclaw 400 km. Moj nowy zakup to Mercedes 190 2,0. Zdecydowalem na mercedesa bo e-30 w polsce nie kupie bez wiesniackiego tuningu, skatowanego silnika :/ Od razu mam male pytanko, czy w zwiazku z tym mam zakaz wstepu na zlociki ?? :(

mg47491tg3.th.jpg

Na razie tylko z tylu bo przod ma delikatnie obity, ale juz niedlugo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam gadanie, bym nie zamienił, napęd na tył jest, poślizgać się można, to spass będzie dawał :)

Kumpel miał taką w automacie, to poza tym że paliła mu niemiłosierne ilości gazu i miał problem z braniem oleju na któymś cylindrze to bardzo sobei chwalił to autko.

Sprinter to to nei był, ale mega komfortowy.

Weź sobie listwy boczne zdekompletuj, w sensie małe/mały element ściągnij i zabierz do domu.

Podobno cholernie chodliwe są, a z drugiej strony znajomy mi mówił że rynek jest już na tyle nasycony że jak kradną to tylko kompletny zestaw.

Autko bardzo fajne, tylko gazownie drugiej generacji ciężko do niej podłączyć, może na sekwencji lepije by to hulało.

Ile tam masz cylindrów i KMów??

Planujesz gazownie czy zostajesz przy benzynce??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż jeździłem meśkiem ale 124 3.0 w dieselku,bardzo miłe,wygodne autko. Robiłem pare 190-tek,myśle,ze troche ciasne są,ale mają tył napęd. Kumpel miał takiego 2.3 w benzynce to gume palił fajnie. Pojeździsz zobaczysz,może kupisz E34 :mrgreen: to są świetne autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hej hej :)

Przybywam ponownie, a wraz ze mna zdjecia po remoncie :) Sami ocencie, same zdjecia no i samochodzik :) SEXY.

To juz prawie 2 miesiace go posiadam i bardzo sobie go chwale, poza tym ze pali strasznie duzo... jade lada dzien na regulacje gazu, jak to nic nie pomoze sprzedaje dziada :) Ale jezeli chodzi o rozwiazania i prowadzenie, nie ma nic przyjemniejszego, jakby nie bylo przesiadam sie z e-21 gdzie do 100 mialem 30 sekund, a predkosc max to okolo 120 km. Teraz 122 koniki robia swoje. Ponizej zdjecie, czekam na Wasze opinie :)

2mercekp2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też teraz identycznym latam 2,0 na gazie i nie ma tragedii tylko obroty skaczą na luzie :?

TDSik w warsztacie to pożyczyłem mietka od kolesia bo czymś trzeba latać :mrgreen:

Troszkę mnie fotele wnerwiają bo siedzi sie jak na kanapie no ale jak ktoś z bawarskich fotelii Recaro się przesiadł to co sie dziwić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zawsze mi się podobały te meśki i nadal maja taki klasyczny urok , ten którym teraz śmigam ma świetną jasną tapicerkę i mimo braku elektryki jest w nim bardzo przyjemnie :D

Tylko ciasno jak dla takiego konia jak ja :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no robota profi :!:

Może tak 30 byś wpadł na spota to by ktoś zrobił foty z prawidzego zdarzenia :wink:

pasowały by mu typowo MB felgi moze jakies AMG 17"

pozdro

heheh niech się cieszy że kołpaki jeszcze ma bo na jedności 2 miechy bez "zmiany" to nie pwoiem ale wyczyn :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...