Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


POWITANIE


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jestem nowy w waszych szeregach bardzo serdecznie wszystkich ściskam. <bmw_2>

Mam nadzieję że już niedługo będziemy mogli się przywitać osobiście gdyż zamierzam uczestniczyć w urodzinach klubu.

Długo szukałem klubu do którego należą ludzie z honorem, a dzięki koledze Michałowi (gorące pozdrowienia dla niego) wydaje mi się że w końcu trafiłem. Jako że jestem już żonaty i mam dziecko należę do ludzi ustatkowanych, którzy nie trawią szpanu zwłaszcza w BMW. Jest to autko, które powinno krzepić kulturę na drogach a nie chamstwo.

Hejka wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bazylfox, kolego niestety nadeszły takie czasy że wszystkich nas posiadaczy wspaniałych AUTEK BMW traktują JEDNAKOWO (to znaczy jak wariatów) dlatego swoim przykładem musimy przekonać ludzi do siebie. nie na siłe tylko dobrym przykładem. Gorąco pozdrawiam. HEEJ !!

[ Dodano: 9 Październik 07, 20:27 ]

wera, witam bardzo serdecznie koleżankę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzałka <bmw_2> też już jestem ustatkowany żona, córa 5 lat, drugie bobo w drodze :lol: a bunie kupiłem dla żonki ale niestety dla niej :lol: oddałem jej autko rodzinne (fabie kombi) a sam zawłądnołem 316 :lol: - podobno przeżywam drugą młodośc :) (określenie żonki :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BatonMW, Witam cię bardzo serdecznie. Powiem ci że trochę miałem okazji pojeździć po naszych polskich drogach i to czego najbardziej nam brakuje to nie dobrych dróg tylko kultury jazdy. Później można by było zająć się drogami, ale najpierw trzeba zająć się sobą. Mam w swoim autku od niedawna CB (bardzo chciałem mieć CB) i powiem ci że to co słyszę jak Koledzy się wysławiają to czasami uszy więdną, a przecież dużo ludzi jeździ z dziećmi. Jak potem dziećku wytłumaczyć co znaczą te wszystkie słowa?? :twisted: Gdyby kierowcy byli bardziej kulturalni to i wypadków byłoby mniej i o wiele przyjemniej by się jeździło mimo opłakanego stanu dróg. Ale się rozpisałem. OK nie truję już więcej. Gorące pozdrowionka. HEEJ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...