Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Problem z dziurami ;(


mexyk

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim <bmw_2> Mam taki problemik mianowicie ostatnio bylem na wymianie opon. Podniesli mi tylko przod auta bez mojej wiedzy tym podnosnikiem ktory ma podnosic cale auto i zrypali mi troche baranka na prowadnicach. Ale mniejsza o to wsadzilem becie do garazu kupilem jakis srodek co mial byc barankiem a to jakis syf ;/ Nalozylem to cos i jakos do zimy wytrzyma :) Nastepnie podkorcilo mnie zeby zobaczyc progi patrze sie a tam kurde dziury i rdza ;( Jak to naprawic ? wspawac nowa blache czy jakos gdzies kupic progi czy jak to zrobic? Prosze o pomoc. (dodam, ze przez zime moja becia nie wyjedzie na drogi bo bede troche rzeczy w niej robil moze nowy lakierek :mrgreen: no i ta prace chcem odlozyc do zimy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o progi , to raczej trzeba pospawać , gdyż jest to element nośny :wink:

Grubość blachy .. :roll: .. dostępne są nowe progi z odpowiedniej blachy , a reszta

zależy od osoby która będzie to robiła . Jeśli po usunięciu całej korozji będzie Ci

brakowało kawałka podłużnicy lub grodzi to proponowałbym jeszcze całość wzmocnić uklon_bmw <bmw_3>

Mam podobny problem w mojej buni >> moim doraźnym środkiem była

wymiana lewarka na trapezowy :P uklon_bmw Ale nadejdzie taki czas , wstawię i u siebie nowe progi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawac,spawać. Blacha 0.8mm powinna wystarczyć,jak będzie zjedzona podłużnica jak pisze Michu,czyli to miejsce gdzie próg sie do tego trzyma,taka z dziwnymi otworami jest w środku to ją trzeba zrobić z blachy 1.5 lub nawet 2mm. Możesz kupić gotowe progi,tylko,że te z podróby to zazwyczaj mają troche nie taki kształt jak trzeba,a jak bedziesz chciał z kawałków wstawiać to wytnij to gdzie jest rdza,bo inaczej jak nakleisz łatke na rdzawą blache to narobisz dopiero bigosu. Od tego specjaliści to Niemcy. Nie wycinają tylko na wierzch naklejają łatkę i gotowe. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...