Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


co sądzicie o E-34 ?


NiCKOS

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam e34 525TDS 95 rok i powiem Ci ze nie narzekam na ten samochod jezdzi sie komfortowo , nie spala duzo nawet w zime przy takich mrozach 9l ON a poza tym mam go w automacie i nie zamienie go za szybko na zaden inny Co do wad technicznych nie jestem w stanie Ci pomoc bo mi sie nic jescze nie syplo wiec jest chyba idealny jak narazie bynajmiej wiec polecam a jak kupisz to poisz co zakupiles Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja tez mam 525 TDS (e 34) i jak dla mnie tez jest wszystko ok. przebieg prawie 200000km i nic nie kopci nic nie stuka tylko lac i jezdzic!!! w te ogromne mrozy odpalal bez problemu jak to sie mowi "od pierwszego", a co do spalania to po miescie na krotkie trasy (ciagle zimny) 9.7l i nie wiecej, a trasa to 6,5l przy predkosci ok 120km/h. chociaz jak wracalem z niemiec to autostrada jechalem ok. 150 km/h i spalanie na poziomie 6,8l ale tez moze dzieki temu ze to manual i ma tempomat. Ale jesli o mnie chodzi to nie trzeba mocniejszego silnika to wystarczajaca jednostka. podsumowujac to jest to ekonomiczna rakieta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne auta.Duze bezpieczne maja swoja klase.Nowe budy mi sie tak nie podobaja jak starsze e34.Wszystko w nich dziala, temperatura nigdy mi nie przekroczyla polowy skali.jechalem moja szkocja-wroclaw trzymajac 160-180 non stop....zaladowana ..nawet sie nie zakrztusila. <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Dla mnie E34 to rewelacja , dlatego mam w planie zrobic w okolicach wakacji pewnie po

hradecu przesiadke własnie na 520i albo 525i , super sie prowadzi i super wyglada happy_bmw

A jesli ktos ma ochote dowiedziec sie cos blizej o E34 to proponuje odwiedzic stronke www.e34.de no i oczywiscie galerie ze zdjeciami <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e34 - kwintesencja BMW.. Wyglad, wykonczenie, funkcjonalnosc, komfort, dynamika jazdy i pomruk 6 cylindrow - kazdy iunny samochod z tego okresu przegrywa w przedbiegach.

Moj kuzyn ma e34 535i z '88 w automacie i jest absolutnie nie do zdarcia pod kazdym wzgledem. Ma tez MB SL500 AMG i Mitsubishi Pajero i twierdzi ze e34 to najlepszy samochod na swiecie i najlepszy model jaki wypuscilo BMW w historii..

ja tez kocham swoje :D chociaz juz 520i bym nie kupil.. teraz trzy wchodzilyby w gre - 525i, 535i i M5 (w zaleznosci od funduszy) oczywiscie wszystkie w modelu e34. 530i raczej niechetnie, bo V8 cos mi do BMW nie pasuje.. (owszem M5 tez ma V8, ale M-ka to M-ka!)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już poprzednicy mówili E34 jest piękne, jeśli fundusze mi pozwolą to po zrobieniu prawka bede posiadaczem piąteczki :twisted: już pare osób jeżdżących E34 mówiło o nich same pozytywne rzeczy :wink: myśle żę samochód naprawde godny polecenia(jak każde bmw :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sorka za odgrzebanie tematu ale:

jakieś 5minut temu mialem okazje poprowadzić E34 525TDS Touring z 95roku

118tyś km, półskórzane kubełkowe fotele mała 3ramienna kierownica z M5(chyba bo oryginalna bmw) klima 2strefowa, na pełnej opcji auto felgi alu 16"

zagrzałem turbinke i GO.

Świetny samochód, ciągnie już z samego dołu, naprawde dynamiczny myślałem ze to malo do tej budy, duży moment robi jednak swoje. Bardzo elastyczna, wykonczenia i wykonanie wogóle wnetrza tez super .

Bagażnik wystarczający :wink: tylko mi osobiście źle sie cofało mała widocznosc, ale to moze przez to ze nieprzyzwyczajony jestem.

Zrobiłem pare km i jestem pod wrazeniem, swietne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...