Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


320D E46 slaba moc stukanie POMOCY!!!


markoz

Rekomendowane odpowiedzi

BMW320D E-46.mam problem z moja betka!!!od jakiegos czasu bardzo spadla moc silnika i slysze jakies stukanie w silniku-tak jakby cykanie.Stukanie sie nasila kiedy przyspieszam albo pod gorkeNa zimnym silniku jest troszke ciszej.CO TO MOZE BYC?czy jest mozliwe ze pasek rozrzadu przeskoczyl.czy po podlaczeniu pod kaputer bedzie mozna stwierdzic co to jest?jesli ktos sie orietuje co to moze byc bardzo prosze o pomoc.WIELKIE DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem w e36, przyczyna spadku mocy jest slabe cisnienie, mierzylem i az sie przerazilem, a stukaja najparwdopodobniej zawory. Wydaje mi sie ze twoj silnik potrzebuje kapitalnego remontu tak jak i moj ale niech sie wypowiedza na ten temat inni. Czy wymieniales olej? jaki masz przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema odejscia zmiejsca jak mu cisne do dechy jak powoli go wkrece na wyrzsze obroty to jakos jedzie.poprostu musze kontrolowac pedal gazu jak cisne nieco bardziej muli jak popuszcze zbiera sie lepiej.jak przyspieszam slychac cykanie i jakby zasysalo z kas powietrze.Nie swieci zadna kontrolka od silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema odejscia zmiejsca jak mu cisne do dechy jak powoli go wkrece na wyrzsze obroty to jakos jedzie.poprostu musze kontrolowac pedal gazu jak cisne nieco bardziej muli jak popuszcze zbiera sie lepiej.jak przyspieszam slychac cykanie i jakby zasysalo z kas powietrze.Nie swieci zadna kontrolka od silnika

może dostaje lewe powietrze ? może przewody podciśnienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie ma sie co zastanawiać tylko podjechać na komputer i jestem przekonany ze wszystko sie wyjasni. Przyczyn moze być wiele i nie koniecznie musisz sie strasznie bać. Koniecznie napisz co bylo jak sie z tym uporasz! Pozdrawiam i trzymam kciuki zeby to byla blachostka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może palne teraz głupotę ale ja straciłem dużo mocy i silnik też cykał przez pierdołę uszczelka pod kolektorem wydechowym była uszkodzona i to co miała dostać turbina wywalane było poza kolektor i szczerz mówiąc zauważyłem to dopiero wtedy jak uszczelkę wypchało całkiem pod dwoma wylotami po wymianie uszczelek wszystko wróciło do normy a turbina pracuje jak rakieta <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...