Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Piszczy cos w kole...ale nie BMW


Rekomendowane odpowiedzi

witam Serdecznie. 8)

Mam maly problem w ojca samochodzie... Jest to Mitsubishi galant z 98 roku. Od czasu do czasu przy wolniejszej jezdzie czasami cos pisknie w kole. :|

Mi sie wydawaloby ze to moze lozysko,lub moze tarcza jest krzywa albo cos ociera tylko nie ma zadnego bicia na kierownice wiec chyba jednak tarcza to nie to...na wstecznym tez.Przy hamowaniu nic sie nie dzieje takiego... Macie moze jakies propozycje co mogloby to byc ??

Pozdrawiam <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewny jesteś że w kole? Może jakaś guma w zawieszeniu popiskuje,albo cos plastikowego,np.osłona na amortyzatorze? Jest jakaś różnica w deszczową pogodę? Ja miałem w piątce zużyte łączniki na wachaczach(nie łączniki stabilizatora) z tyłu i jak były suche to popiskiwały czasami,a jak deszcz popadał to nie. W trójce ostatnio tez mi coś piszczało,ale wyraźnie w kole,bo adekwatnie do obrotów koła,okazało sie,że w środku tarczobębna obciera szczęka od ręcznego. Nie piszczało ciągle,tylko co obrót koła. <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewny ze w kole ,ale dokladnie z tylu z prawej strony. Nie ma znaczenia w jaka pogode...sam nie wiem...no ale trzeba wziasc wszystko pod uwage co trzeba i co moze byc.a popiskuje to od czasu do czasu co kilkanascie kilmometrow...i dziwk jest troche wydluzony,czyli slychac go dosc dlugo,np ze 2 sekundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A łożysko nie chuczy w czasie jazdy? Może jest tak suche(bez smaru)że piszczy,ale dziwne,że co jakiś czas i długo to słychać. A wydech jest dobrze zawieszony? Może sie przesuwa na wieszakach? To jest sedan,kombi,czy co? Może klapa tylna piszczy? Ja bym sie zastanowił dłużej nad zawieszeniem,tam coś może przy odpowiednich warunkach(bujanie,zakręt)coś piszczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...