Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Mapa Navi do e 46


kubol330

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

h##p://rapidshare.com/files/85675177/NAVTEQ.VDO.Dayton.Osteuropa.v2008.GERMAN-SHooTERS.www.alphawarez.us.part1.rar

h##p://rapidshare.com/files/85675383/NAVTEQ.VDO.Dayton.Osteuropa.v2008.GERMAN-SHooTERS.www.alphawarez.us.part2.rar

h##p://rapidshare.com/files/85675388/NAVTEQ.VDO.Dayton.Osteuropa.v2008.GERMAN-SHooTERS.www.alphawarez.us.part3.rar

h##p://rapidshare.com/files/85675457/NAVTEQ.VDO.Dayton.Osteuropa.v2008.GERMAN-SHooTERS.www.alphawarez.us.part4.rar

tu masz wypal alkoholem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy te mapy są z pl lektorem? Czy te linki są odpowiednikami tego co w załączniku tylko ze na polske?:) Bedzie działać ta płytka którą sobie nagram w sprzecie w ktorym do tej pory działała ta płyta ze zdjęcia?

[ Dodano: 28 Marzec 08, 23:13 ]

u mnie działa w e46:) dokładnośc jest średnia ale działa:). teraz poszukujemy magika co zrobi w tym pl lektora:) orientuje sie ktoś które pliki za to odpowiadają. Jeśli jest ktoś kto się na tym zna proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
a czy te mapy są z pl lektorem? Czy te linki są odpowiednikami tego co w załączniku tylko ze na polske?:) Bedzie działać ta płytka którą sobie nagram w sprzecie w ktorym do tej pory działała ta płyta ze zdjęcia?

[ Dodano: 28 Marzec 08, 23:13 ]

u mnie działa w e46:) dokładnośc jest średnia ale działa:). teraz poszukujemy magika co zrobi w tym pl lektora:) orientuje sie ktoś które pliki za to odpowiadają. Jeśli jest ktoś kto się na tym zna proszę o pomoc

WItam,

ja sie zajmuje zmiana jezyka w navi...wiele osob caly czas mysli ze ja kupia mapke Polski to bedzie z lektorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dokładnie ... jak mówi przedmówca. Aby mieć polskiego lektora w nawigacji należy zrobić jej update i można to wykonać w nawigacjach typu mkIV oraz już w MKIII.

Czas update to : max .3 minuty

Update : można zrobić samemu kompilując pliki orginalnego softu (też update)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...