Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


sony Eriksson P1i


MARCO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie postanowilem napisać bo moze ktoś wie gdzie moge znalesć jakeś mapki do sonyaka? Jest to dosć nowy model i mam problemy z odnalezieniem czegoś w sieci. Mam do niego antene gps nawet mi chodzi ale nie chce zeby to smigalo przez internet. Na obecną chwilę ciezko to kosztuje bo net z komorki drogi hehe. Pozdrawiam i jak macie jakieś informacje to z gory dziekuje. <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak nie masz ODBIORNIK GPS BLUETOOTH, no nici z darmowej nawigacji niestety, no chyba ze cos przeoczyłem czytając na tema tego telefonu i ma wbudowany odbiornik GPS, ale poczytaj sobie tutaj na temat GPS, jak jest to java a nie symbian to powinno zadziałać http://www.k800i.pl/viewforum.php?f=63&sid=d4d5db67b191e4ba174ca71bced1d4f0

Pozdrawiam.

[ Dodano: 1 Listopad 07, 10:01 ]

ale twój telefon ma system operacyjny symbian wiec poszukaj na jakis forach dotyczących noki z tym oprogramowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dajcie spokoj z tym kombinowaniem. Najlepsze co odpaliłem na symbianie to garmin xt. Jak poszukasz to znajdziesz komplet z mapami europy.

Spędziłem kupe czasu ale postawiłem go w końcu bezboleśnie na N95 z symbianem. Tom tom instaluje "kraka" ktory powoduje ze z wewnetrznym GPSem telefon gada przez bluetooth - chyba nie musze mowic jak to wplywa na baterie.

Garmin - jeśli instalujesz jedna mape polski to wgrywasz IMG i masz mapę. Jesli chcesz kawalki europy, to musisz zainstalowac garmin map costam i wybrac mapy ktore chcesz miec na phonie. Teraz te mapy sie importuja do jednego pliku img prosto na telefon. Jesli chodzi o dokladnosc itp to garmin mnie powalił. Jakbyś miał pytania szczegołowe wal na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść

mam P1 i zainstolawanego Tom Toma 6

Pierwsza sprwa potrzebny jest zew moduł GPS, albo Wayfander dołączony zawsze do telefou albo Pentagram do kupienia w Electro World

Kolajna sprawa to system na którym śmiga P1, to nie jest Symbian tylko ,,Uiq 3,, każda ściągnięta z sieci navigacja, Tom Tom,Garmin czy itp musi być dostosowana do Uiq 3 a nie pod Symbiana

Osobiście śmigam na Tom Tom 6 i jest ok, największe pokrycie Map Polski ma Garmin

ja swojego Tom TOma ściągałem z jakiegoś forum na temat Sony Ericson

Pozdro, w raze pytań i problemów służę radą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...