Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Parking & rysa


CZESKI

Rekomendowane odpowiedzi

Samemu? "Prosze sie przyzwyczaic to już tak zostanie''

Ja tu widze zdarty lakier,więc dla mnie to jest malowanie,ale jak chcesz zaoszczędzić to możesz polerować pastą(np. Gold Car - niedroga,niezła) ale zgubisz tylko te jasne ryski i też nie całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,jestem przeciwny wszelkiego rodzaju kredkom koloryzującym itd.,więc nie powiem Ci żebyś sobie taką kupił i zamazał,ale może ktoś co takimi wynalazkami się bawi Ci podpowie jak tym mazać. Ja bym to malował,ale łatwo sie mówi jak się jest lakiernikiem,nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk ma racje , chwilowo mozesz to czyms przypolerowac zeby tak nie dawało po

oczach + cieniutkim pędzelkiem maznąc to gdzie masz gołą blache np cortaninem albo

przynajmniej jakas antykorozją i na wiosne się za to zabrac bo wiadomo przez zime

jeszcze nie raz mozesz ten element sam lub nie sam zarysowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witam

doradzcie:

zostawilem na parkingu bryke i ktos mi ja zarysowal, pewnie ciekawy kierowca,

rysy sa dosyc glebokie, nizej link do foto,

doradzcie jak najtaniej to samemu zrobic, polerka, jakies pasty, kredy????

Fotka rysy

weź to przejedź pastą polerską, potem kosmetyczną i olej....

normalnie dzisiaj to strach naprawiać auto, poczekaj aż się kto inny załapie (odpukać) i z jego oc poleci... bo wywalisz 200 plnów na lakierowanie... a potem będzie niespodzianka bo jakiś ślepy dziad albo dzika baba znowu gdzieś porysuje na parkingu i szukaj wiatru w polu... mi się już znudziło lakierowanie auta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pasty, kredki ( świecowe :lol: ) i inne takie kasozerne bzdety nic ci nie poradzą. Niech ci w mieszalni namieszają 100 bazy (15z) w twoim kolorze, dolej do niej rozpuszczalnika tak żeby była dosyć zadka i zamocz w niej szmatkę tylko bez przesady po czym zatrzyj nią rysę ( może być wymagane powtożenie tej operacji kilkakrotnie, jak rysa jest bardzo głęboka to możesz użyć pędzelka i trochę gęstszej farby ). Poczekaj chwile żeby baza troszeczkę przysala a potem wypoleruj ja jakaś pasta ( może być ręcznie, co do pasty to ja używam takiego mleczka o nazwie sonax do starszych lakierów, czerwone opakowanie ). Jak na razie to jedyny wyprobowany sposób na takie rysy. Powodzenia <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...