Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


WYCIEK NAGRZEWNICY JAK SPRAWDZIC?


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM JAK SPRAWDZIC WYCIEK Z NAGRZEWNICY GDZIES JEST MALUTKI WYCIEK I SACZY NAGRZEWNICE MAM NA WIERZCHU WYSUSZONA I NIEWIEM CZEGO NAJLEPIEJ NALAC ABY SPRAWDZIC PUNKT WYCIEKU CZEGO MOZNA UZYC ZAMIAST WODY ABY NIEZASZKODZILO I ABY LEPIEJ POSKUTKOWALO PROSZE O PILNA ODPOWIEDZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile masz mozliwosc przeprowadzenia takiej (dosc dziwnej operaji) znajomy

kiedy zrobił tak : do duzej beczki z wodą wsadził nagrzewnice a do jej wlotu przymocował

wąz ze spreżonym powietrzem (z kompresora) a wylot zatkał palcem i całosc zanurzył

w beczce i bez problemu zlokalizował pekniecie (potem poxipol i do dzisiaj smiga) :wink:

Metoda wprost z zakładu wulkanizacji ale powinna zadziałac :lol: bo jesli masz niewielką

nieszczelnosc to nalewajac wody czy tam czegos innego nie wiadomo czy uda sie to

zlokalizowac , bo wyciek moze nastepowac np pod wpływem cisnienia w układzie itp <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROWNIEZ DO GLOWY PRZYCHODZIL MI PODOBNY POMYSL MI ZAWSZE PARUJE SZYBA OD STRONY KIEROWCY A NAGRZEWNICE MAM Z TRZEMA OTWORAMI ALE Z TEGO CO WIDZIALEM TO TE KOMORY SA POLACZONE ZE SOBA BO WODA PRZEPLYWA Z JEDNEJ DO DRUGIEJ I TRZECIEJ WIEC RACZEJ NIEPOWINNO BYC PROBLEMU Z POWIETRZEM W BECZCE

POKI CO DZIEKI ZOBACZE JAK DZIALA POMYSL ODEZWE SIE

:drunk:

[ Dodano: 10 Listopad 07, 23:24 ]

zrobilem jak pisales tylko ze wczesniej nalalem wody i zapodalem ok 2-3 bar pokazalo wszystko na dole saczylo w laczeniu plastiku z aluminium wystarczylo dogniesc oryginalny zgniot a samoistnie nic niechcialo saczyc wielkie dzieki pozdroawiam <bmw_2> :drunk: <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...