Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


jak Wasze Bemy radzą sobie z tymi mrozami?


Polus

Rekomendowane odpowiedzi

bety wprawdzie nie mam, ale był kłopoty z odpaleniem łady ciagnika i skody, skoda odpaliła dopiero na drugim akumulatorze(pierwszy wychechłałem) i zm kuchenką elektryczną podstawioną pod miske olejową(patent dziadka) skodą ciągnąłem łade ale po trzech kilometrach zrezygnowaliśmy. Po obiedzie dziadek odpalił ciągnik, ciągnikiem przycholowaliśmy łade, postawiliśmy ją za domem i niech stoi do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja odpaliła przy -25.za trzecim obrotem rozrusznika <bmw_3> ale paski stały :D alternator ruszył po około 300 metrach a pompa wspomagania wyła trochę dłużej.mam trochę złe miejsce bo stoję na górce w przeciągu :? ale zawsze bestia odpala happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo mrozów poniżej -20 moja Betka odpala bez jakich kolwiek kłopotów <bmw_1> ale mam kłopoty z zamkiem centralnym siłownik tylniej klapy nie otwierał mi kufra musiałem otwierać i zamykać zamek aż do skutku jak narazie miałem tak dwa razy, psikałem antyzamrażaczem zamków narazie jest gitez :) i ostatnio siłownik tylnich prawych drzwi nie zadziałał :( no ale może elektronika siada przy takich mrozach brrr. Poza tym wszysko jest OK i jestem z tego zadowolony, a tym co samochody nie odpalają mówię żeby kupili sobie <bmw> :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie pochwale moim autem na M... :wink:

stal 3dni nie dotykany przez 2 dni próbowalem go otworzyć i nic, dzisiaj sie w....em

i go otworyzłęm po swojemu :wink:

i wielkie zdziwienie mimo braku garażu dużych mrozów, mój samochód odpalil za pierwszym strzałem!

Jestem z niego dumny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie pochwale moim autem na M... :wink:

stal 3dni nie dotykany przez 2 dni próbowalem go otworzyć i nic, dzisiaj sie w....em

i go otworyzłęm po swojemu :wink:

i wielkie zdziwienie mimo braku garażu dużych mrozów, mój samochód odpalil za pierwszym strzałem!

Jestem z niego dumny :mrgreen:

Otworzył, ale sie nie zamknął :lol: <bmw_4> sprzedaj tego parcha i kup bete :mrgreen: <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w takich chwilach wlasnie widac to co sie nazywa jakością:-) wątpie zeby rownie latwo odpalaly auta tanszych marek z podobnych rocznikow co nasze Bandyty:-)

A tu się trochę mylisz ;-)

Rodziców Peugeot 405 diesel, kilka lat temu przy około -32 bez najmniejszego problemu :)

Co do mojej bawarki to ta niestety ma lekkie problemy,poprostu siada akumulator i teraz nie wiem czy gdzieś mi kradnie prąd czy akumulator do kitu,a ma zaldewie 3 miesiące.Jak było ciepło i stał kilka dni to bez problemu palił, a teraz pali,ale akumulator ledwo za pierwszym razem zakręci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja becia odpala bez problemu , tylko jezeli stoji dłużej niż 12h (noc) to przez 3 s coś buczy

, a tak pozatym nie ma żadnego problemu pochodzi przez 5 dopiero wsiadam i tak max do 2000 rpm

Musze przejechac z 3-5 km żeby przełączyła się na gaz, ale jestem z niej jak najbardziej zadowolony <bmw_1>

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...