Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


powazny problem z plynem chlodniczym


Rekomendowane odpowiedzi

No raczej to płyn nie był skoro sobie zamarzł , byc moze ktos robił jakies dolewki

wody do płynu ale to musiala byc spora proporcja :? Ja mam zalane jakims petrygo

z Orlena i nic nie zamarzło happy_bmw

Jedyne co to musisz powoli czyms zagrzac silnik jakas dmuchawa itp

albo poprostu poczekac na odwilż , odpalania silnika nie polecam w tym stanie

chyba ze planujesz jakis remont albo swapa w najblizszym czasie <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo moze płyn był dawno nie zmieniany. minęła data "przydatności do spożycia" i stracił swoje właściwości.

A płyn ma date do spożycia ?? w sumie to on jest na jakims alkoholu wiec to sie

raczej nie powinno przeterminowac <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem na mysli to ze płyn chłodzący powinno sie zmieniac bodajże co 2 lata.

wszystko mozliwe , tylko wydaje mi sie ze jesli sie nie robiło zadnych miksów z wodą

to raczej nie ma sensu zmieniac co 2 lata a dla pewnosci zawsze mozna troche zebrac

płynu z chłodnicy do pojemniczka i wstawic na noc do zamrażarki i sie przekonać

czy wytrzyma happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za posty!!!:(:(:(((:(:(to wychodzi na to ze mam lipe:(:(

Ja osobiście radziłbym żebyś psotawił auto w garażu gdzie będzie ciepło i lud się stopi, alać to wszystko, i zalać nowego płynu. W każdym bądź razie życze żeby nie anrobiło szkód w buni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiecie na ile stopni macie płyn chłodzacy to moge wam sprawdzic na najblizszym spocie mam przyrzad do badania tem do - ile jest pokaże :) pozdr.

Pierwsze słysze o takim wynalazku :shock: ale jak mozesz to wez na spota , sprawdzic

nie zaszkodzi <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiecie na ile stopni macie płyn chłodzacy to moge wam sprawdzic na najblizszym spocie mam przyrzad do badania tem do - ile jest pokaże :) pozdr.

O ile jeszcze nie uporałeś się z big problemem (w Lublinie trochę zelżyło, ale było którejś nocy -32), to radził bym chyba zrobić po "Maltarn`skiemu", czyli wstawić, o ile masz taką możliwość do ogrzeanego pomieszczenia (tylko ciągnij na sznurku powoli i z wciśniętym sprzęgłem - w skrzyni masz towot(smar) zamiast oleju.

Odpalania raczej nie ryzykował bym, a nawet jak zdecydujesz się poczekać aż się ociepli, to i tak zaczekaj z odpalaniem przynajmniej 24h (powietrze na dworze będzie cieplejsze niż wszystko w samochodzie, czyli daj chwilę czasu aby elementy samoch. miały szansę na ogrzanie się).

Powodzenia ! bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazuje temperature u maltarna w pokoju

No, fajnie że trochę publicznie na luzie...a nie cały czas ze śmiertelną powagą: tylko BMW i BMW (co prawda jest chyba dział rozrywkowy, ale Adminie...wybacz nam).

Maltarn, oczywiście dzięki za zdjęcie, ale Bob, uważam że się mylisz, to nie może być temperatura w pokoju Maltarn`a (tym bardziej, że termometr wygląda mi na zaokienny) - z moich doświadczeń wynika (bmw_beer , sorry główny zainteresowany, myślę, że "łapiesz klimat"), że w pomieszczeniach typu "MalTarn", panujące temperatury są zdecydowanie niższe.

A swoją drogą, to wiecie jaki to by był bajer, jakby takiego termometra walnąć sobie na dechę rozdzielczą zamiast tych wszystkich elektroników... (mam nadzieję, że obaj panowie, i Admin, macie poczucie humoru).

Pozdrawiam Wszystkich !!! bmw_beer (ponuraków też).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich doświadczeń wynika, że w pomieszczeniach typu "MalTarn", panujące temperatury są zdecydowanie niższe.

Raczej zdecytowanie wyższe :twisted: ja gorący chłopczyk jestem i każdą koleżanke która mie odwiedz apotrafie rozgrzać :twisted: :mrgreen: :mrgreen: <bmw_3> <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...