Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


IV SPOT 29-01-2006


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie taka sprawa , mianowicie ile osob przyjedzie na spota , bo troche popisalismy

na forum klubowym i wyglada na to ze sporo osob ma w tym czasie jakies kolokwia

egzaminy i inne dziwne zajecia :lol:

Wiec taka prosba zeby wpisały sie osoby ktore przyjada , jesli okaze sie ze bedzie

mała ilosc wiernych to przeniesiemy spota na termin po-sesyjny :lol:

<bmw_1> happy_bmw bmw_beer <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja się pewnie zjawię. Chociaż beemki jeszcze nie mam to bardzo chciałbym przyjechać. Tylko pewnie się będą wszyscy śmiali jak "francuzem" przyjadę, co? Ale już ostrzegam, jak przyjadę to będę ciągle zadawał pytania co jak i gdzie i dlaczego bo przed kupnem chcę się dowiedzieć jak najwięcej. :mrgreen: Do zobaczenia na spocie... <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pewnie się będą wszyscy śmiali jak "francuzem" przyjadę, co?
no co ty nikt sie smiał nie bedzie, ja mam Forda i lajcik tylko mi na PW wysyłali ze jak sie zjawie to mi auto spalą itp więc luz

:lol: :lol: :lol: :lol:

nie no zartuje, pewnie sie nie bedą smiac mi mówili zebym fordem wpadal, ale

nie przyjechalem bo ich za dużo zeby inną marka wpaść :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pewnie się będą wszyscy śmiali jak "francuzem" przyjadę, co?
no co ty nikt sie smiał nie bedzie, ja mam Forda i lajcik tylko mi na PW wysyłali ze jak sie zjawie to mi auto spalą itp więc luz

A że niby co macie do francuzów?? :>

Francuzy dobre są :D

I zaraz się zacznie........ :twisted:

Mi też obojętne,jak będzie teraz to się zjawię :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pewnie się będą wszyscy śmiali jak "francuzem" przyjadę, co?
no co ty nikt sie smiał nie bedzie, ja mam Forda i lajcik tylko mi na PW wysyłali ze jak sie zjawie to mi auto spalą itp więc luz

:lol: :lol: :lol: :lol:

nie no zartuje, pewnie sie nie bedą smiac mi mówili zebym fordem wpadal, ale

nie przyjechalem bo ich za dużo zeby inną marka wpaść :wink: :mrgreen:

Jak bedzie zimno to dla rozgrzewki spalimy jakiegos forda :lol: :lol: :lol:

A tak powaznie to zapraszamy na spota kazdego miłośnika BMW (w pozytywnym tego

słowa znaczeniu) nie wazne czym przyjedzie happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enzo, wpadaj z siostrą. :mrgreen: Co do przyjazdu innym autem to NICKOS też był francuzem i nikt sie nie śmiał, liczy sie miłość do marki <bmw> , a że chwilowo ktoś inną furą jeździ to przypadek........a forda i tak spalimy :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie bedzie ciekawie jeszcze nie widziałem od poczatku jak sie zajmuje cały fordzik :) ale chętnie popatrze i bede czekał na słowa Czyńmy swą powinność :)hehe zartujem :)

czyli mam rozumiec ze w Niedziele o 14 pod andersa czyli nie bedzie przekładańca?

a do pana co ma odwozic to wyjedz wczesniej i przyjedz z siostrą moze ona na nastepne spoty jak bedzie ciepło zwerbuje jakies koleżanki miło by było !! :) Pozdrawiam wszystkich mi jest obojetne kto czym bedzie bo i tak najwazniejsze jest to aby sie ustawic raz w miechu oraz aby nie siedziec w niedziele przed tv tylko ogladac nasze silniki bo tak wyczytałem w gazecie z programem ze bedzie pokazywane na Discovery Chłopaki z BmW Klub Wrocław w Niedziele na Discovery o 14;00 na zywo prosto z Andersa :)

Aha najnowsza wiadomość Chuck Norris na sie pojawic!!ale to takie przecieski dopier są z tajnych zródeł !! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybywajcie przybywajcie im Nas więcej tym lepiej. Szkoda tylkoże Luk@s nie możę być :( bo klipa by fajnego ukrecił

chyba, że ktoś ma kamerke i coś nagra. Poza tym jak będzie zimno to zawsze możemy się przenieść

w jakieś cieplejsze miejsce, wszystko jes do ustalenia na miejscu

pozdro <bmw_3> <bmw_1>

co do Chucka Norris'a

Chuck Norris był już na Marsie. To, dlatego nie ma tam oznak życia.

bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie w którym miejscu na Andersa ten spot będzie?

maltarn Jak chcesz to mogę jechać przez Grunwald i Cię zabrać, ale później to nie wiem gdzie pojadę jak ze spota będę wracał więc możesz mieć problem z powrotem. Chyba, że ktoś Cię weźmie spowrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem informacje ze Piotrek nie jedzie :cry: MA ktoś miejsce na balast w mojej postaci, i weźmie mnie?

EDIT:

Przejeżdża ktoś przez plac grunwaldzki i ma wolne miejsca? choćby w bagażniku :lol: <bmw>

Ja z Biskupina to przez Grunwald na pewno bym jechał, ale nie wiem czy przypadkiem z Popowic nie dojadę. Może meles niech Cię z Grunwaldu zabierze a o odstawieniu pomyślimy na miejscu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...