Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


warsztaty we wrocku montujące instalacje gazowe


szyman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Moze temat juz był poruszany wczesniej ale dosc dawno mimo wszystko chcialbym to odswierzyc a mianowicie szukam dobrych (sprawdzonych)punktów we wrocławiu moze byc w legnicy zajmujacych sie montażem instalacji gazowych,jak również prosił bym o porade jakiej firmy instalacje wybrac (napewno bede chcial zakladac sekwencje i tylko takie mnie interesuja).przegladalem te forum takze inne duzo ludzi zachwala sobie np BRC.a ja sie spotkalem z opinia w jednej firmie we wrocławiu http://www.cito.com.pl ze skolei instalacje brc sa wadliwe cyt.gdzie na 100 szt zamontowanych 40 szt.wracało do importera w pierwszym 1000 kilometrów użytkowania,no i troche zgłupiałem dlatego prosze was o pomoc.Sekwencje bede zakladal w bmw e36 318 is.pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słysze zeby byly jakies "wieksze" problemy z BRC'ami :shock:

A najlepsza firma we wrocku i okolicach to EKO-ALMA która znajduje sie w Radwanicach

wylot z Wrocławia w kierunku Oławy przed stacją Orlenu po lewej stronie bez problemu

tam trafisz a jesli chodzi o sekwencje w Beemce to Byq ma takową założoną i sobie

chwali a montował własnie w Eko-almie <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem od drugiej strony, bron cie zebys trafil na ul.Gazową. Juz od tylu osob slyszalem ze tam kaszane robia ze szkoda slow.Za to na ul.Pieknej jest ok,nie reklamuje ale tam znajomi pracują i moim zdaniem jest to zaklad godny polecenia.Sam swoją kuchenke trzymam pod ich opieką i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

dokładnie jak pisze Mordulec, eko-alma w Radwanicach jest zdecydowanie godna polecenia.

Mam instalke BRC self sequent 56(jakoś tak), przejechane na niej koło 33kkm i jak do tej pory spisuje się bez problemowo.

Ostatnimi czasy tak jakby zaczęła mi palić jakieś 0.5-1l więcej, ale to może być także kwestia dynamiki mojej jazdy.

www.autogas.pl tutaj znajdziesz do nich kontakt

Ostatnio znajomy zakłądał instalkę BRC na Krzemienieckiej we Wrocławiu, tutaj znajdziesz do nich kontakt http://www.abart.com.pl/

Instalka była zakłądana w Audi A4 1.8 125KM, póki co koles przejechał jakieś 3kkm i jest przezadowolony, także zakład chyba tez godny polecenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...