Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Gdzie kupić???


krzychu-k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Mam takie pytanko... i chciałbym prosić forumowiczów.. o odpowiedż jesli nie na forum to na priv...a mianowcie... jak narazie jeżdze sobie fiestą...a na wakacje planuje kuno BMW serii 3 318...320... jak domyslam sie jest tu kilka osób co sprowadzają autka.. z niemiec czy z innych kraji.... a wiec..czy mozecie mi podać jakieś adresy... namiary na gieldy samochodowe.. w niemczech???,,,, ewentualnie... porozmawialbym z taka osobą.. co sprowadza takie cudenka... jesli jest tutaj..to zapraszam na gg...:)... i jeszcze jedno..czy mozecie mi napisać ceny za jakie chodzą tam te autka??? szczeze mówiąc byłem kilka razy w Niemczech ...ale nie widzialem aut na sprzedaz....lub jeszcze jedna mozliwośc.. jaka cena jest sprowadzenia....przez jednego z was??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ceny od 8000 do nawet 20000. Wszystko zależy od przebiegu, który może jeszcze być oryginalny albo cofnięty, od stanu ogólnego i jeszcze wielu innych drobiazgów.

Na Twoim miejscu nie szukałbym auta za granicą a dobrze rozejrzał się po kraju.

Nasz rynek już się trochę nasycił i ci co sprowadzili auta na handel obniżają ceny, żeby chociaż odzyskać to co w nie włożyli.

Poza tym koszty, które musiałbyś ponieść, żeby przywieźć sobie auto, też nie są małe.

Co do oryginalności przebiegu, to nawet niemcy cofaja liczniki o naszych handlarzach juz nie wspominając. Sprzęcik do cofania liczników w bmw kosztuje 140 zł.

Mimo tego w ASO lub w warsztacie w którym maja sprzęt do diagnozowania można sprawdzić rzeczywisty przebieg, nawet jak licznik został cofnięty.

To temat-rzeka i można by tu nawet książkę napisać :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...