Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


co z tym gownem da sie jeszcze zrobic ..wrrr...


zaba84

Rekomendowane odpowiedzi

Za 44zł to koleś mógł zapomnieć dodac utwardzacza do tej żywicy... Nie powiem Ci co się stało,ja maluję dość często takie rzeczy,bo ludzie przywożą do nas takie wynalazki i nie ma z tym problemu. Lekko matuję,podkład do plastiku i można malować,jak jest jakaś krzywa,czy z dziurkami to podkład do plastiku,później zwykły podkład(grubo),później matuje i maluję,albo ewentualnie coś podszpachluje i wtedy maluje. Nigdy mi sie nie rozpuściła żadna taka część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym to polakierowales ??

Od akrylu raczej takie rzeczy sie nie dzieją :|

Co innego jak to potraktowałes jakism rozpuszczalnikiem wczesniej a na to dołozyłes

jakis lakier na bazie rozpuszczalniku bez podkładu , żywica dostała wścieklizny :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nie chcialo mi sie pisac kolejnego posta wiec wlepiam link..;)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=69097

no akurat na żywicy i spoilerach zjadłem zęby i mogę tyle powiedzieć, że dobrej żywicy, to nawet nitro nie ruszy

to co masz tutaj, to jakiś dziwny wynalazek, ciężko bliżej określić co to jest i z czego jest zrobione, może były złe proporcje żywicy i utwardzacza... tak czy tak to się nadaje w kubeł bo będą z tym wieczne problemy, najlepiej kup lotkę zrobioną z abs i nie marudź ;) kosztuje 3-4x tyle ale w zamian za to nie pęka na łączeniach, nie odkształca się tak z czasem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Brewki i blende kupilem tu http://moto.allegro.pl/item297874679_brewki_bmw_e36_e_36_jakosc_gwarantowana_hit_.html

Tragedia!! Brewki ja pisalem wyzej, nie pasuja, bo dziwnie zachodza na kierunkowskazy, a blenda jest niewyprofilowana i nie mozna jej przykleic, bo jest zbyt naprezona i odkleja sie. Probowalem roznych klejow. <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...