Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


pompa paliwa


Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie, co moze byc przyczyną zacinania sie pompy paliwa??

mialem malo paliwa w zbiorniku(jakieś 3 litry przy tych mrozach), pojechalem na orlen zatankowalem 12 litrów i ruszyłem dalej w droge. Po 3 kilometrach zatrzymałem sie zgasilem silnik i weszlem do sklepu, po powrocie auto juz nie odpalilo tz. odpaliło ale odrazu zgaslo jakby mu paliwa zabraklo. Wezwałem znajomego mechanika który stwierdził ze pompa nnie podaje paliwa i trzeba jawymienic. Pompe wymienilem ( cztery stówy używana) i samochód odpalił elegencko ( zaznacze ze na kablach, bo moj aku byl do dupy)pochodzil z dwie minuty mechanik odłaczyl kable od akumulatora i kazal mi zgasic i ponownie odpalic auto. Niestety na moim akumulatorze nawet nie zachechłałem, wieć znów podłączyliśmy kable ale auto nie odpalilo ( kręcil, krecil ale nie odpalil). Mechanik stwierdzil ze pompa sie blokuje i nie podaje paliwa( zacina sie, po recznym popchnieciu chodzi ok!!) wymieniliśmy wiec na kolejna ktora zadzialala odrazu,w miedzy czasie kupilem nowy aku. Pojechalem wiec szczesliwy do biura i po 10 minutach auto znow mi k... nie odpalilo!!!!!!!!!! Zacieła sie juz k... trzecia pompa, Mechanik rozłożył rece i powiedzial ze nia ma pojęcia co jest!!!!! teraz chce mi zbiornik czyscic, fakt faktem ze widzialem wiorki metalowe ale one sa zaduze zeby przejsc przez sitko i zablokowac pompe. POMÓŻCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery stówy to cos drogo jak za uzywana pompę , tą drugą też kupiłeś uzywaną ?? Albo te pompy takie dobre , albo masz jakis syf w zbiorniku sitko sie zabija i pompa staje

pozdro

cztery stowy to najtansza w szczecinie i po rabacie jeszcze!!! druga zostala wymieniona jako reklamacja tej pierwszej, tylko podczas wymiany sprawdzili ja i dziala, poprostu u mnie cos ja zacina, syf w zbiorniku jest ale przez sitko nie przejdzie. Mimo wszystko wyczyszcze zbiornik

dzieki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...