Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Lampy do e-36


Importer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem takie, totalna kaszana, być może trafiłem na limpy komplet, ale totalna lipa. Soczewka sie obluzowała i latała jak chciała, wykonanie w skali od 1 do 10 to -100. Chociaż mój znajomy je kupił i jest zadowolony. Oczywiście jest sprzedałem, ringów w dzień w ogóle nie widać. Moim zdaniem lepsze te IN.PRO czy FK AUTOMOTIVE, droższe ale wykonanie lepsze i ringi w dzień pewnie lepiej świecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka sam posiadam takie lampy z czarnym wkladem..wlasnie bede montowal do nich xenon... koles ktory je sprzedaje jest moim znajomym...jest to tania alternatywa... no i nie trzeba dokupywac kierunkow... sonar ogolnie dobrze jest wykonany... fk jezeli ktos wie to robiony jest przez depo.... a hellla heheh kosztuje ponad tysiaka...

ogolnie posiadam i jestem zadowolony mialem miec eagle eyes -to firma lamp ale 3 razy przeslali mi lampy z defektem i zdecydowalem sie na sonara...jedyny mankament to luz na kostkach reszta graa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za opinie <bmw_2> Wlasnie takie mi sie podobaja- z ringami, z kierunkowskazami i ciemny srodek. Moze narazie sie wstrzymam,bo moze sprzedam auto i kupie takie samo, ale inny kolor,( teraz mam srebrne) mysle, ze poszukam tych z IN.PRO, bo duzo dobrego o nich slyszalem, ale jesli znajde takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moim zdaniem te reflektorki w e36 psują trochę jej agresywny wygląd. Sam ostatnio wymieniałem reflektory i kupiłem in-pro, ponieważ najbardziej przypominają oryginały tylko z ringami.Był problem z ustawieniem tych światełek, ale jest to do wykonania.Komplet Helli kosztuje ok 1400zł, ale osobiście nie bardzo mi się podobają. Najlepsze wyjście to kupić oryginalne BOSH i zamontować ringi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, lampy Helli mają kiepskie ringi z wyglądu, ponieważ przerwa jest na dole a nie jak w starszych BMW u góry. Co do montażu ringów, podobno te na allegro są lipne i lipnej jakości, skąd wziąć podobne do tych w IN.PRO, żeby tak dobrze świeciły. Możesz coś dokładniej powiedzieć o tym problemie z ustawieniem reflektorów IN.PRO?? Co konkretnie uniemożliwiało ustawienie lampek, oczywiście miałeś ustawianie lamp przy pomocy silniczków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ustawienie było za pomocą silniczków, jednak był problem z ustawieniem reflektorów aby świeciły we właściwym kierunku i nie oślepiały. Problem polegał na tym że pękły mi te plastiki od trzymania silniczka i reflektor sie kołysał. Ten problem jednak rozwiązałem wstawiając plastiki ze starych lamp. Jak rozebrałem lampy to okazało się dlaczego nie mogę ustawić kierunków, otóż przy śrubach które trzymają odbłyśnik są takie kapturki które były źle spasowane i kręcąc śrubą nie ruszał się odbłyśnik. Ogólnie to lampy są ok, nie parują i ładnie świecą, ale jakość wykonania regulacji typu "ustaw i nie dotykaj". Jutro mogę zrobić fotki jak w dzień wyglądają ringi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś czytałem że ludzie chwalą sobie ringi ccfl (zimna katoda) na allegro od 35 do 370zł

Tylko pytanie czy warto? To połowa ceny za lampy in.pro i nie trzeba nic kombinować. Z tymi podróbkami tak już jest jak trafisz to super, a jak nie no to kombinujesz... Wybór należy do ciebie, ja 2 tyg się zastanawiałem i kupiłem in.pro. Jak chcesz mogę ci jutro przesłać fotki jak one wyglądają na buni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że chce fotki, jak możesz to za dnia jak świecą same ringi, tak może troszkę z dalszej odległości, czy je w ogóle widać. No i z bliska jak autko się prezentuje. Mail sulek@o2.pl Powiedz mi jeszcze jak świecą, oświetlają drogę nocą, lepiej niż oryginalne lampy czy gorzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

E-36 Paweł wrzuć jutro te fotki do tego tematu albo poślij mi je też Rybka4@vp.pl. Też zastanawiam się nad tymi lampami ale po tym temacie zaczynam wątpić. A ma ktoś może u siebie te ringi z Allegro (same ringi) ? Jaki one dają efekt i jak wygląda sprawa montażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zamieszczam kilka fotek:

1 blisko:

Obrazek

2 blisko z kąta:

Obrazek

3 z daleka:

Obrazek

4 w nocy:

Obrazek

Rybka318is jak masz zacięcie do majsterkowania, to spokojnie kupuj te in.pro. W razie jak trafisz na wadliwe to spokojnie dasz sobie radę, w razie czego służę pomocą.

wymień jeszcze kierunki na czarne dymione i będzie ślicznie, lapki super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...