Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Stacje LPG w NIemczech przy autostradach


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ma ktos może jakąś listę stacji z LPG przy autostradach??

Taką ogólną mam, juz znalazłem w necie, tylko tam są wszystkie i trzeba szukać przy autostradach jesli takowe są, a może wy już macie jakąś listę gotową tankstelli autostradowych.

Chodzi mi konkretnie o trasę Wrocław->Berlin->Hamburg i z powrotem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak byłem w Monachium, podjechałem moim starym obdartym pugiem pod dystrybutor (pojedynczy automat na żetony lub monety :shock: gdzieś między blokami) próbowałem podpiąć i ... zdziwienie, później na normalnej stacji to samo. Jak zakładałem gaz w mojej beci u gościa który ma firmę montującą gaz w Niemczech, to gość powiedział, że tam jest inne wejście (koszt ok 80zł, wtedy). Teraz jadąc do Szkocji kupiłem też przejściówkę (65zł), która pasuje również na Holandię, niestety w Niemczech bezużyteczna <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis wogóle cyrk, niby unia europejska a takie pop...lenie z końcówkami do tankowania gazu.

Ciekawe gdyby w kazdym kraju była inna srednica pistoletów do tankowania i do tego każda marka miała inną średnicę wlewu paliwa to byśmy cały bagaznik przejściówek wozili.

W kazdym bądź razie w końcówkę na wszelki wypadek się zabezpieczę, bo znając zycie to te wieksze lepsiejsze stacje prawdopodobnie będą miały dwa pistolety na rózne końcówki, a jakyc panowie tadziowie to jedna i wtedy trzeba by jexdzić i szukać.

Jeszcze jedno, Sowa piszesz że próbowałeś podpiąć, czy to znaczy że w Niemczech nie tankuje Ci gazu ktoś z obsługi stacji tylko robi sie to samemu??

Dzięki za sugestie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda w Niemczech, bo w końcu nie zatankowałem i wracałem na Pb. Jednak wydaje mi się że samoobsługa - jak pisałem wyżej, znalazłem pojedynczy samoobsługowy dystrybutor z gazem (na monety) stojący gdzieś między blokami :shock: W UK na stcjach musisz sam sobie tankować, a te końcówki to projekt diabła :evil: Są strasznie nie wygodne <bmw_4> <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...