Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zestaw głośników do e36 (316i compact)


scc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zamontować z przodu któryś z tych zestawów, czy zmieszczą się one w oryginalnych miejscach (pod deską rozdzielczą i drzwi )? Można je jakoś upchnąć?

1. infinity kappa 1.7

2. infinity kappa 6.1

który zestaw zagra lepiej i jaki wzmacniacz będzie do tego dobry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sprawdzić czy te głośniki się zmieszczą w fabryczne miejsca , chodz nie polecam tam ich montować !!! lepiej zrobić boczki do drzwi albo na tył średnie tony a tweetery na przód dać :D Ja tak mam i jestem zadowolony <bmw_1>

Jak cos to kliknij na drugi link w moim podpisie (sklep wszystkiego sie dowiesz na miejscu)

<bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy mi odradzają wstawianie głośników na tył, podobno spuje to cały efekt..

jeśli chodzi o kappa 1.7 to 165mm chciałem wsadzic pod nogi, 100mm w przednie drzwi a tweetery w tych zaślepkach przy lusterkach. A jeśli sie nie zmieszczą to poprostu 130mm wstawie pod nogi, wydaje mi sie, że będize lepiej niż głośniki z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wolisz ale nie zgodzę się ze głosniki z tyłu żle grają ,wpadnij na nastepnego spota i zobaczysz jak ja mam to rozwiązane.... miałem wsadzone z przodu nad nogami bardzo dobre głosniki ale nie dawały rady :( (są za mocno schowane) a wysokotonówki daj tam gdzie mówiłeś... natomiast średnie tony ja bym dał na tył (tylko sprawdz w parametrach głośnika czy tzw. wartość ogulna jest większa niz 0,70 , bo jak nie to nie nadają sie na tylnią półkę... ) pozdro <bmw_2> [/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem z Wrocławia, więc nie wpadne:) teraz plan mam taki zeby pod nogi wsadzić kappa 50.7 a w drzwi kappa 32.5 tył narazie bez głośników, za jakiś czas wsadze do bagażnika tube, ale jeszcze sie nad tym zastanowie. Radio Pioneer DEH-P6000 UB, nie wiem jaki wzmacniacz dać do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafałs ja tez sie zastanawiam czy do compacta nie wrzucic glosnikow w tylna polke poniewaz mam dwa konkretne glosniczki Pioniera ,myslisz ze to byloby dobre rozwiazanie jakby te dwa dorzucic na tyl plus oryginalne ,ktore sa czy bylby sredni efekt :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...