Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


26-02-2006 => 5 Meeting Kierowników i Miłośników BMW


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ktoś mnie zabieże to ja też bede :mrgreen:

jak to jeśli............... kpisz czy o drogę pytasz, a kopa chcesz ?? :mrgreen: :mrgreen:

Bo nie wiem czy przez Oławe nie jedziesz :mrgreen: hehehe, a na poważnie to nie chce sie na siłe wpraszać :wink: Pozatym nie wiem czy wolne miejsce masz :mrgreen: bmw_beer

co do kopa to raczej nie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

meles - mam nadzieje ze Beemką sie nie zgubisz tak jak ostatnio Pugiem:-) życze powodzenia przy zakupie!

No nie wiem... :P nowy samochód. Hamulce jeszcze nie zrobione. Ne będę nikomu na dupsku siedział. Jak by co to gdzie jest ten parking pod mostem milenijnym cobym tam mógł od razu dojechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
meles - mam nadzieje ze Beemką sie nie zgubisz tak jak ostatnio Pugiem:-) życze powodzenia przy zakupie!

No nie wiem... :P nowy samochód. Hamulce jeszcze nie zrobione. Ne będę nikomu na dupsku siedział. Jak by co to gdzie jest ten parking pod mostem milenijnym cobym tam mógł od razu dojechać?

Meles no nie rób scen :lol: ja tam Cie nie namawiam ale przejazd przez miasto wypadł

całkiem fajnie ostatnio wiec zbiórka pewnie bedzie tak jak zwykle na andersa a pozniej

sobie gdzies smigniemy <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Propozycja planu na spota :

- 14:00 zbiórka jak zwykle na andersa

- 15:00 przejazd na górny parking w galerii dominikanskiej (porobiliło by sie fajne foty)

- 15:30 nastpenie przejazd przez legnicka na milenijny (mozna zrobic rundke przez plac

solny)

- 16:00 zbiórka pod milenijnym i porobienie fotek + klipa

<bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na poważnie to nie chce sie na siłe wpraszać :wink: Pozatym nie wiem czy wolne miejsce masz

echhhhhhhhhh szkoda słów, wiesz że jeśli tylko jadę to Ty miejscówkę masz zarezerwowaną już dawno i na długo <bmw_2>

:arrow: Mordulec oczywiście plan uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meles kupiłeś juz Bunie czy nie? Pozdrawiam

Kupiłem. Kupiłem. Narazie robię listę rzeczy które trzeba będzie w niej zrobić. Jak znajdę chwilkę to odkopię autko spod śniegu i zrobię kilka fotek.

Ja też będę. No chyba, że Bunia zarzuci "foha" (jak narazie chodzi jak zegarek więc trzymajcie kciuki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi termin pasuje , problem w tym ze moja niunia jest jeszcze rozebrana :oops:

A nawet jak ja ubiore , to niestety jeszcze nie ma tablic ;)

Jezeli ojciec nie pojedzie nigdzie to podjedziemy jego e-38 pogadac itd bo namawiam go na wstapienie do klubu tak miedzy nami hehe , ale jezeli sie nie uda to potrzebowal bym transportu ... Mieszkam na kosmonatow-balonowa lub zerniki za nowym dworem - zagloby

Jak by cos ktos bedzie chetny ? uklon_bmw uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr mówi że nie jedzie, pilny wyjazd wyskoczył :( Ma ktoś wolne miejsce :?:

na 99% mnie nie będzie, naprawdę PILNY, więc...........sorry chłopaki, a w szególności Maltarn ,

ech live is brutal............................ :evil: :evil:

poratujcie Maltarna-a !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
ja jeszcze nie jestem pewnien na 100% czy bede, bo mam zjazd w szkole

i nie znam jeszcze rozkladu zajec :(

pozdro

Spoko Kosa jak to pierwszy zlot w szkole to pewnie jakos dasz rade sie urwać :wink: <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...