Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[e46] chiptuning 330d - kilka wątpliwości


matyr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, wiem, że temat był już na forum, ale dośc dawno, a ja mam kilka konkretnych pytań, chciałbym zobaczyć opinie tych, którzy już przerabiali temat. Znalazłem na allegro takie oto ogłoszenie:

http://www.allegro.pl/item301983644_bmw_e46_330d_chiptuning_chip_hamownia_poznan.html

Cena jest dość konkurencyjna, czy ktoś zna tą firmę?

Z ich tabel przyrostu mocy i momentu, wynika, że z moich 184 km/390 Nm mogą zrobić 225 km/500 Nm. To spora różnica, zastanawiam się czy jest ona bezpieczna dla samochodu? Raczej myślałem, że 215 km to granica bezpieczeństwa... No i wreszcie jak sprawują Wam się auta po takim chipie? Nie wariują komputery? Trochę obawaim się o turbo, sprzęgło i np. skrzynię biegów, a opinii na temat spalania czytałem mnóstwo, najczęściej sprzecznych... :) Moje auto ma niecałe 130 000 km oryginalnego przebiegu, czy ich ilość może mieć wpływ na ewentualne poddanie tuningowi? Dziękuję z góry za wszelkie informacje i pozdrawiam. Aha, a gdyby ktoś znał sprawdzoną firmę z okolic Wrocławia, byłoby świetnie. W sieci jest kilka, ale nie znam nikogo, kto miałby z nimi do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie powiem cos dla ciebie oczywistego ale odp.na twoje ostatnie pytanie bedzie taka zebys pojechal do jetronika na ul.opolską. Jeszcze nigdzie niewidzialem tak "tegich glow" .

Tanio niiebedzie ale napiszą ci indywidualna sciezke,zhamują,a wczesniej dostaniesz taki wyklad ze zbielejesz :) Albo pewnie,albo tanio.Sam wybierz,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jezeli jestes z wrocka to polecam firme dynosoft ktora jest we wroclawiu ma duzo juz osiagniec pozatym jest rowniez pomiar mocy i momentu przed i po oraz diagnostyka silnika do tego wszystkiegto konkurencyjna cena jezeli nastomiast nie bedziesz chcial tej firmy to jest firma jetronic ktora tez pewnie zrobi taka bete z wersji 204 km zrobila ostatnio w manualu 270 km i 510 nm w serii wyszla moc 220 km pozdrawiam wiecej info umieszcze jak bedzie to konieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...