Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Problemy z zapłonem i wspomaganiem . Help!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !! Mam 2problemy -

1.Silnik - Od kiedy załorzyłem gaz w mojej becie pojawił sie pewien defekt zwiazany z zapłonem - Kiedy zgasze nagrzany silnik (na PB) mam czasami problem z jego ponownym uruchomieniem . Rozrusznik kreci . Silnik albo lekko popiarduje do 0,7 tys obr i gasie . albo wougle nie chce zaskoczyc . I ponownie krecenie nic nie daje . Ostatino tak kreciłem i pompe paliwa zatarłem. Myslałem jeszcze ze to wina krokówki wiec próbowałem kilka raz z wciśnietym gazem ale było jeszcze gorzej niz wczesniej . dodam ze pompa była nowa jeszcze na gwarancji . A rozrusznik takze ostatnio wymieniałem W baku miałem tak ponad 20 litrów . W czym lezy problem i czy bedzie drogi ?? Prosze pomóżcie ! <bmw_3>

2.Wspomaganie . Niedawno pojechałem pokrecić sie na sniegu i pod koniec zabawy zaczołem słyszeć wycie pompy wspomagania . Kiedy dolałem płynu to przestała . Ale kiedy wezme troche agresywniej zakret albo parkuje odrazu widze wokoło pełno płynu z układu . Jak jezdze wmiare spokojnie to nic sie niedzieje . Co moze być powodem wycieku i co wymieniać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatino tak kreciłem i pompe paliwa zatarłem.

:shock: zastanów sie jak mogłeś pompę zatrzeć poprzez rozruch, albo miałeś za mało paliwa albo może już pompa słaba była

generalne zalecenie jest takie żeby przy ciepłym silniku właśnie z wciśniętym gazem zapalać, a jak zimny to gazu nie ruszać,

a zapalasz na benzynie czy na gazie, problemy z zapalaniem związane tylko z benzyną :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...