Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Podziękowania - przestroga


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjeżdżając z parkingu zachaczyłem o składaną blokadę i miska olejowa poszła w drzazgi, nie było co zbierać. Widziałem ją ale cóż.......................głupota, myślałem że się uda i :evil: :evil: :evil:

Było to w piątek koło 17 a do domu jakieś 25 km i dwoje pasażerów.................

W sobotę po zaholowaniu do speca założyłem pożyczoną michę i koło 12 byłem w domu.

WIELKIE DZIĘKI dla Mordulca i Kosy , gdyby nie WY pewnie jeszcze kilka dni bym się autobusami bujał - a wiecie jak daleko mieszkam.

Więc ostrzegam sznownych userów przed nadmiernym glebowaniem aut - moja obniżona ook. 4 cm ( tak na oko, bojuż taką kupiłem )

Jeszcze raz THX uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to się chwali :)

Respect chłopaki :)

A co do obniżania, to tak własnie przyszło mi to na myśl niedawno, ale już odeszło w dodatku po wczorajszym wypadzie

do Rzeczki glebowanym autem po tych koleinach to n a bank bym coś urwał, ale milej dla oka wygląda glebowane...... ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wam powiem gdzie trzeba baaaaardzo uważać, przed PRAKTIKEREM na Krakowskiej.

Jadąc w strone książa małego nikomu nie radze jechać prawym pasem, są tam wielkie

garby, mam spręzyny tylko -15mm z tyłu i -5cm na zderzakach, po wjechaniu na te "hopki"

wróciłem do domu bez zderzaka, przednich lamp i z uszkodzonym łożyskiem więc wiem

Piotr co czujesz :evil: to było jadąc w 2osoby, a drugie "niebezpieczne" miejsce to TGG

wjezdzając na parking w 4osoby auto zawiesilo mi sie na progach.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Trzecie niebezpieczne miejsce to tory przy marino ul. paprotna , wlasciwie to na każdym kroku trzeba uwazać na naszych "pięknych" drogach

Tam została jedna z moich misek , jak bylem w drodze na zlot w Pile :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam została jedna z moich misek , jak bylem w drodze na zlot w Pile :lol:

Nawet nie wiecie jak się cieszę,że mam taką wysoką bunię :)

Szczególnie przy dzisiejszej pogodzie kiedy tylko dwie koleiny wyjeżdżone a pomiędzy kołami kupa śniegu.

A tak wogóle to Piła to już moje okolice ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos jechal na biskupin to za mostem zwierzynieckim jak jest przejscie dla pieszych kolo zoo są masakrycz dziury w asfalcie az do nawierzchni z kocich łbów. lepiej tam maxymalnie dwójke wrzucic. tam nie trzeba miec wcale niskiej bety zeby zawieszenie niezle "porobic"... kumpel w to wpadl golfem IV i od razu mu zaczelo cos w przednim zawieszeniu stukac mimo ze mial prawie wszystko wymieniane 2 miesiace wczesniej...

To fakt, straszne tam dziury, a najlepsze że w stronę grunwaldu to samo na tym przejściu.

Ostatnio duża dziura się zrobiła pod drugą kładką jadąc od Biskupina na Grunwald :x

Generalnie to na rogatkach Wrocławia powinni postawić znak "uwaga jedna wielka dziura" :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...