Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


gdzie jest jakas dobra gazownia we wrocku?


Gość pi3s

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie - wie ktos gdzie dobrze jest pojechac na regulacje instalacji? bo cos moja Beta ma za wielki apetyt a w dodatku jakby osłabła.tak sie zastanawiam czy nie trzeba bylo pojechac do regulacji zaraz po wymianie silnika krokowego.

Mam SSW Mistral'a na Autronic'u AL-700 -> zakladalem w CITO GAZ na Grabiszynskiej.. kolesie sa opryskliwi i czasem mialem ochote im wpier...lic ale Betty na gazie smiga elegancko sprawdz sobie na www.cito.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ksiażem małym w Radwanicach, bardzo duzy punkt BRC tam odbywają sie szkolenia, montują gaz itp, podobno bardoz dobra frma, nawet jakieś porsche tam stoi :P

a regulacje itp najlepiej to w JETRONIK'u na Opolskiej. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat na Sikorskiego na przeciwko komisu. Chłopaki regulują gaz jak nikt inny. :wink:

i tu się zgadzam, jak miałem gazownię ( w innym aucie :mrgreen: ) to do nich jeżdziłem - zresztą oni zakładali jeszcze na Żubrzej, tanio i solidnie :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam happy_bmw ja zakładałem w ząbkowicach śl 8) to masz po drodze do domu :mrgreen: .a co do gazu to może po prostu filtr masz zabity? tylko czasami nie rób gazu w kłodzku bo widziałem parę ''instalacji'' przez nich robionych :wink: .jakbyś potrzebował namiar do tych ząbkowic to gdzieś mam telefon jak coś to poszukam <bmw_2> <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laz - filtr wymienialem jakies pół roku temu wiec powinien byc jeszcze w porzadku ale jak cos to pewnie sprawdzą. a w Kłodzku serio az tak zle z tym? pojade raczej we wrocku bo akurat jutro mam troche czasu. pozdro!

nikogo nie oskarżam ale widziałem dwie niechlujnie złożone instalacje.z tego co wiem to w kłodzku dwa warsztaty zakładają gaz,dlatego nie pisze dokładnie które i gdzie się mieszczą bo niewiem :roll: .pozdo bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...