Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Majówka z BMW


LechuMpowerClub

Rekomendowane odpowiedzi

znamy znamy, tylko czy cos nie oklepanego przez poprzednie lata będzie...... :?: :evil:

może to:

* Wyścig parami ( 2 AUTA ) z podziałem na klasy klasa A - do 2,0l poj. silnika

* klasa B - Powyżej 2,0l poj. sielnika

* Jazda precyzyjna pomiędzy przeszkodami na czas specjalnie przygotowana trasa przejazdu.

ale czas na tą konkurencję to 1 godzina :shock: to juz wolę w domu :drunk: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Cena za wjazd:

Samochód + osoby wewnątrz - całkowity koszt 70zł

Osoba dorosła pieszy - 5 zł.

Parking dla aut nie wjeżdżających na teren imprezy jest DARMOWY.

Bilet dla grup zorganizowanych 60 zł od auta z pasażerami.

Ej no tego jeszcze nie grali 7dych za majówke to jakas przesada :lol: :lol: :lol:

To w sierpniu 2 dniowa impreza bedzie kosztowała ile 140zł :?: :lol: :lol: :lol:

Masakra jakas , ja na majówke na pewno nie bede poginał 300km zeby popatrzec

do godziny 15tej na palenie gumaka , znacznie lepsze atrakcje driftowe uskutecznia Enzo w

swojej 335i na lotnisku w Skarbim a wstep jest wolny bmw_beer

Chyba tym programem i cenami chcecie odstraszyc ludzi <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Osoba dorosła pieszy - 5 zł.

Parking dla aut nie wjeżdżających na teren imprezy jest DARMOWY.

no to mozna chyba zaparkować przed i wejść za piątaka nie?

Oczywiscie ze mozna tylko jaki to ma sens ?? lecisz Beemka na zlot BMW zeby zostawic

auto przed wjazdem ??

Byłem juz na 3 zlotach sierpniowych i 2 majówkach ale widze im dalej tym gorzej sie

robi w toruniu , niby 10-ty jubileuszowy był taki fajny ale sory ja tam nic fajnego nie

widziałem zwłaszcza ze wydrukowany program imprezy a własciwie czasy rozgrywania

konkurencji kompletnie sie nie zgadzały a w pewnym momencie mielismy wrażenie

ze jestesmy na jakims kompletnie innym zlocie :lol:

Podsumowując płacisz 70zł za 6-7-godzinne patrzenie na palenie gumy tylko ze róznie

jest to nazwane :

-Pokazy mocy

-Sztywny hol

-Konkurs utylizacji opon

i tak na prawde gdyby nie ludzie którzy tam przyjezdzaja "palic gume" to nic kompletnie

by sie tam nie działo , sory ktos moze powiedziec ze sie czepiam ale przez pare lat

wyrobiłem sobie opinię bedac własnie na zlotach w toruniu , dlatego nie uwazam zeby

to było w porządku aby ktos kasował 70zł za jednodniowy parking a w ramach tego

mozna za darmo popatrzec na palenie gumy / samemu poupalac + przejechac sie po torze

... w tej cenie nie zawieraja sie zadne gratisowe bajerki , podpiecie pod diagnostyke ,

hamownia itp itd wszystko jest płatne no chyba ze o czyms nie wiem :lol:

Podsumowując , ja sie na majówke za 70zł nie wybieram bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
ta majowka troche przesadzona,a czy bendzie organizowany wypad w sierpniu do toruni <bmw_2>

to się jeszcze okaże, mimo wielu wad jakie pisał Mordulec - niestety prawdziwych - jednak impreza i atmosfera jest świetna :roll: może poza kilkoma baranami co udają Arnoldów po pijanemu :shock: :evil:

więc jeśli ktoś chce się nawalić i pokazać jaki to on kozak to lepiej niech zostanie w domu bo wytrzeźwiałki sa drogie i w mod........ dostać można,

ale jeśli ktoś lubi atmosferę fanów samochodów i całonocne pogawędki to polecam :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...