Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jakie opony zimowe?


meles

Rekomendowane odpowiedzi

Jezdzilem na Dunlopach troche zimowych i jezdzi się bardzo dobrze, chociaz co do zimówek

to mam jedne ulubione na których jezdzi się rewelacyjnie.

Z teog co napisałeś bez wahania brałbym Dunlopy, ale wogóle to na zime

tylko FULDA.

PS: jakie auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
opony to akurat nie mają sie podobać tylko maja dobrze sie "kleic" do drogi

To sie nazywa konkretna odpowiedz :lol: <bmw_1> happy_bmw <bmw_2> bmw_beer

Co nie zmienia faktu ze Meles dalej nie powiedział co kupił pytanie_bmw :idea: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu ze Meles dalej nie powiedział co kupił
Bo to tajemnica jest. Jak ktoś jest spostrzegawczy to się dowie.

No teraz jeszcze Bob mówi, że Fulda... ja juz nie wiem nic w takim razie. Z tego wszystkiego to Fuldy Rotego są najtańsze. Do poniedziałku muszę się zdecydować. Facet ze sklepu chyba padnie jak o jeszcze inne opony będę się pytał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Co nie zmienia faktu ze Meles dalej nie powiedział co kupił
Bo to tajemnica jest. Jak ktoś jest spostrzegawczy to się dowie.

No teraz jeszcze Bob mówi, że Fulda... ja juz nie wiem nic w takim razie. Z tego wszystkiego to Fuldy Rotego są najtańsze. Do poniedziałku muszę się zdecydować. Facet ze sklepu chyba padnie jak o jeszcze inne opony będę się pytał. :D

Meles akurat to E30 325i M-Technik dopisałes przed chwila do swojego profilu :lol:

Co do opon to bierz Fulde ja mam w passacie takie letnie i sa bardzo dobre ewentualnie

jak gosciu bedzie miał Barum Polaris 2 ja mam teraz takie zimowki w bumie i sa

całkiem niezłe , ale generalnie co bys nie kupił to i tak napewno byle jaka zimowka

bedzie lepsza niz letnia Pirelli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdizłem na fuldach zimowych w E39, Lanosem i naprawde trzymają super,

znajomy ma takie w Dodge'u Caravanie i też zadowolony, mój kuzyn mieszka w Zakopanem i też jezdiz na takich Fuldach, modelu nie pamietam akurat, ale też sobie je chwali wiec ja kupilbym FULDE osobiście, a ty zrobisz jak chcesz :wink:

Fajne autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meles akurat to E30 325i M-Technik dopisałes przed chwila do swojego profilu

No wyczaiłeś mnie!! :P

Sam nie wiem. Bo te Dunlopy kosztują 240 PLN za sztukę, natomiast Barumy 170. Czyli przy komplecie 210PLN. Teraz jest pyanie czy warto dopłacać, czy oszczędzić i później żałować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Meles akurat to E30 325i M-Technik dopisałes przed chwila do swojego profilu

No wyczaiłeś mnie!! :P

Sam nie wiem. Bo te Dunlopy kosztują 240 PLN za sztukę, natomiast Barumy 170. Czyli przy komplecie 210PLN. Teraz jest pyanie czy warto dopłacać, czy oszczędzić i później żałować?

Ja bym nie wywalał kasy na te Dunlopy , jesli Barumy sa za 170 to nie masz co sie

nawet zastanawiac :lol: A za 210zł to przynajmniej sobie konkretnie zatankujesz

prawie pełny zbiornik <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdzę na frigo directional[175/70/14],ale na tych pierwszych w ''jodełkę''[niestety już ich nieprodukują :? ] bo ta druga wersja jest robiona na warunki mieszane tak jak duzo opon zimowych.zaraz pewnie ktoś mi powie że frigo to zła opona :D

a ja wam powiem że w porównaniu do michelinów i fuldy[nie wszystkich oczywiście] jest dużo lepsza ponieważ była projektowana z myślą o śniegu a nie o komforcie jazdy po asfalcie.jak czytam lub słysze niektórych ''te opony są złe bo głośno szumią i się słabo na asfalcie trzymają i szybciej się na nim zużywają'' to mi się śmiać chce :mrgreen: .

u mnie pługi za często niejeżdżą to ta opona jest idealna ale wiadomo jak ktoś jeżdzi częściej po nawierzchniach odśnieżanych to wybór należy do niego :mrgreen:

pozdrawiam <bmw_3>

P.S. nie jestem przedstawicielem dębicy :wink: bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam lub słysze niektórych ''te opony są złe bo głośno szumią i się słabo na asfalcie trzymają i szybciej się na nim zużywają'' to mi się śmiać chce

dlaczego? zależy też napewno od modelu opony, ja na lato mam wlasnie jakieś Dębice

(w tym roku je wymieniam na 100%)kierunkowe niby bardzo dobra opona, a

w zakrecie czuje jak mi samochód niesie na oponie a napompowana jest jak trzeba.

A jak troszke deszcz popada to juz wogóle :? i właśnie szumią strasznie :mrgreen:

moze masz jakis lepszy model odemnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem jedno, jaka cen za opone taka jakosc jezdziłem na polskich zimowkac tzw. Frigo i mam mieszane uczucia a teraz w kadecie mam załozone Good year kierunkowe tez szumia bo kazda opona kierunkowa szumi ake komfort jazdy jest nieporownywalny czy to na mokrej czy na suchej czy sniegu są poprosty warte swojej ceny około 600zł sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam lub słysze niektórych ''te opony są złe bo głośno szumią i się słabo na asfalcie trzymają i szybciej się na nim zużywają'' to mi się śmiać chce

dlaczego? zależy też napewno od modelu opony, ja na lato mam wlasnie jakieś Dębice

(w tym roku je wymieniam na 100%)kierunkowe niby bardzo dobra opona, a

w zakrecie czuje jak mi samochód niesie na oponie a napompowana jest jak trzeba.

A jak troszke deszcz popada to juz wogóle :? i właśnie szumią strasznie :mrgreen:

moze masz jakis lepszy model odemnie :wink:

nie no letnie to tragedia :?

ja się wypowiadam tylko o frigo jak jest z innymi to niewiem :wink: niepiszę że jest najlepsza tylko że jak na swoją cenę jest super i lepsza od swoich niektórych droższych odpowiedników.jak coś możemy jakieś testy zrobić na spocie :mrgreen: :mrgreen: tylko za bardzo niema gdzie;no chyba że gdzieś u mnie można spota zrobić tu warunki są <bmw_1> <bmw_1>

p.s. komplet nowych 600 zeta[z przesyłką] no a za te goodyeary musiałbym zapłacić 2400???!! to wole 4 komplety swoich :mrgreen:

dobra koniec gadki jadę na karłów testować happy_bmw jak macie jakieś zimówki to stestujemy tylko mi przyślijcie :mrgreen: :mrgreen: happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...