Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


po zamontowaniu wzmaka slysze silnik w tubie;/


emilcb

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie mam calkiem spory problem w mojej e34. podlaczylem wzmacniacz do radia, plus od wzmaka do akumulatora i minus tez. kabel sygnalowy normalnie z radia do wzmacnicza i wszystko na koniec czinczem 8) . okazalo sie ze po odpaleniu auta sysze silnik w tubie :? . zaczelem wiec kombinowac z kabelkami mase podpielem gdzie indziej(nie pomoglo), plus od wzmaka do rania(nie pomoglo). wkoncu kupilem porządne kable i czincze i podpielem raz jeszcze.... okazalo sie ze dalej to samo;/ dodam ze w poprzednim aucie tj. opel vectra mialem ten sam sprzet na tanich kabelkach i smigał jak złoto :wink: . jesli kto moze mi pomoc bardzo prosze o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
czincze szly podloga z boku a zasilanie przez srodek(dziura na podlokietnik) ale co to zmienia jak ida? skoro w vektrze szly wszystkie przy kupie i bylo ok?? a na dodatek kabe byly kiepskiej jakosci i tak sie nie dzialo??

Spoko nie upieram sie , u mnie miałem wlasnie taką akcje przy montażu , jak poukładałem

kable wszystko wróciło do normy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednym aucie miałem takie zakłócenia przez alternator w którym kończyły się szczotki. Jeżeli zakłócenia gwiżdżą razem ze wzrostem obrotów to tu szukaj przyczyny. Może kiepski wzmak i łapie wszystko z kabli.

PS w dwóch furach miałem kable wszystkie razem i żadnych zakłuceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczyn może być wiele : :(

1. tak jak mordulec napisał- źle poprowadzone przewody (powinny być osobno )

2. najprawdopodobniej masz źle złapaną masę (nie dostaje dostatecznego prądu )

3. alternator robi zakłócenia...

jeżeli to Ci nie pomoże to jedz do sklepu Car Audio i kup FILTR ANTY ZAKłUCENIOWY NA KABEL SYGNAłOWY koszt to około 35-40 zł.

I będzie po sprawie <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako elektronik to powiem że nie ma co oszczędzać na filtrze, a te z allegro to wyglądają jakbym je sam w garażu zrobił i pewnie tak są robione... :evil:

jedyny porządny jaki widziałem to - każdy powienen mieć schemat, no chyba że to jakaś tajemnica hehe

http://allegro.pl/item322265619_samochodowy_filtr_przeciwzakloceniowy.html

ale to chyba używka jakaś :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...