Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


spotkania z pałami


łazik

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry ,że troche nie na temat, ale to o co spytam tez jest w pewnym sensie związane z Policją, a dokładniej zze Strażą Miejską.Pytanie jest odnośnie fotoradarów, bo zastanawia mnie, od jakiej prędkości fotoradar robi fotke, bo na pewno musi byc jakaś granica żeby uwzględnić błąd pomiarowy, czy inne taki.I pytanie moje jest, czy jesli nie będe przekraczał 60km/h to moge liczyć na zdjęcie, czy jeszcze nie?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Sorry ,że troche nie na temat, ale to o co spytam tez jest w pewnym sensie związane z Policją, a dokładniej zze Strażą Miejską.Pytanie jest odnośnie fotoradarów, bo zastanawia mnie, od jakiej prędkości fotoradar robi fotke, bo na pewno musi byc jakaś granica żeby uwzględnić błąd pomiarowy, czy inne taki.I pytanie moje jest, czy jesli nie będe przekraczał 60km/h to moge liczyć na zdjęcie, czy jeszcze nie?

Pozdr.

Z tego co wiem , to tolerancja była 10kmh ale jak jest teraz to nie wiem <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko denerwują idioci w bluzach/czapkach itp którzy piszą dtra sie CHWDP.

Dla mnie przyglupy zwykłe. Naprzykład gdzie taki pojdize jak mu cos ukradną?

na Policje i ciekawe czy wtedy bedzie mówil CHWDP.

Takie troche OT :wink:

Ale oni popieraja prace naszych władz mundurowcyh w koncu CHWDP:

Chetnie Wstąpie Do Policji ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie sie wczoraj zaczili o 1 w nocy na zakrecie koniec Olszewskiego wracalem z pracy tzn. przywiozłem bossa z lotniska , mysleli ze jestem chyba pijany bo czekali ci zrobie a ja tylko szybe przecieralem od srodka bo mi zamarzła i nic nie widzialem dlatego jechalem troch zygzakiem happy_bmw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne dwa razy........ :lol:

A co do psiarni to ja ich poprostu nie lubię i chu.........

Nic mi dobrego jeszcze nie zrobili, a czasami jak jadę po Polsce, jak widzę w jakich miejscach potrafią się czaić z tymi radarami to to nic wspólnego z bezpieczeństwem nie ma, a jedynie z nabiciem ichniego konta mandatowego.

Kiedyś miałem sytuację jak pocinałem za jakims poldolotem ok. 120km/h a były roboty drogowe i ograniczenie do 50km/h tyle że od strony od której ja jechałem to był tylko zakaz wyprzedzania i uwaga niebezpieczeństwo. Zatrzymali mnie, nie wiem czemu nie poldolota, radar pokazał 110km/h,też chyba poldolotowi zmierzyli bo na liczniku miałem 120 i miałem zamiar wciągnąć tego poldolota. No nic Pan Niebieski wyskoczył jak oparzony, ledwo się zatrzymałem bo w ostatniej chwili zaczął machać. Oczywiście przekroczona prędkość 60km/h-500zł i 10 punktów. Ale powiedziałem Smerfowi że wsiadamy do fury i mu pokazę że jest tylko zakaz wyprzedzania, zresztą widac było że był tylko jeden okrągły znak i trójkąt, a nie dwa kółka i trójkąt, ale prędkość i tak była większa od dopuszczalnej o 20km/h. Skończyło się na 100zł mandatu i bez punktów.

I jeszcze miałem kilka "przyjemności" się z nimi spotkać, niekoniecznie na drodze i zawsze pozostawał jakiś niesmak, a może ja z góry uprzedzony jestem.

Co do tych łepoli CHWDP to też śmiac mi się z nich chce, bo jak są w grupie a policja daleko i nie słyszy to drą ryje, ale jak patrol koło nich przechodzi albo wolno przejeżdża to cichutko siedzą, takie papierowe cwaniaki.

Pozdrawiam i jak najmniej spotkań z niebieskimi ch....a nie będę się wyrażał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem że dostałem pozdrowienia od Straży Gminnej ze

Starej Kiszewy :twisted: w tamtych okolicach byłem raz na spocie w Borsku 08.2005.

Czyżby jakaś fotka z fotoradaru ? Polecony odebrała siostra, czy można zwrócić przesyłke?

Pomyliła się i niechcący odebrała od listonosza. Czytając Księgę Gości widać że gmina

słynna jest z fotoradarów, wyczytałem że fotoradar działał nielegalnie ??

Zastanawiam się co robić dalej, odebrać zapłacić i mieć spokój czy

odesłać i czekać co będzie dalej

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc sa nielegalne. A jeszcze malo tego sa kupowane za prywatne pieniadze w wiekszosci i wiekszosc kasy gmina oddaje temu co jej ufundował taką "zabawke". Tak wiec to złoty interes.

PS jest jeden sposob na stare fotoradarki który uzywa kumpel. Tak wiec starsze fotoradary robia zdjecia tylko przedniej czesci samochodu, wiec gdy wyjmiemy z ramki blachy to nic nam nie grozi , a na kontroli ponoc mowil ze dopiero co odpadła.

PS dzieki kosa za zaproszonko na rodzime forum "po cudzym łazicie , swego nie znacie " :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zalesie, 4 km za Brusami, fotoradary ustawiane przez policję (Zurad) i przez niezidentyfikowaną jednostkę - srebrna Skoda Octavia na gdańskich numerach (Multanova), na ogr. (40) - dla jadących w stronę Chojnic na przystanku autobusowym (po prawej stronie za szkołą), a dla jadących w stronę Kościerzyny na wjeździe do wioski, po prawej stronie, krótko za znakiem (samochód zaparkowany w bocznej uliczce)

18fd.jpg

:) <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj z kumplami mielismy 2 kontrole - pirwszy raz tak mialem :mrgreen:

Part I:

Zmienilismy kola w E30, i pojechalismy na Asko (tak iduzy plac ,z uliczkam iw nysie przed fabrykaa) swirowac. Jeszcze kolega przyjechal VW T4 i Aud iA4 zeby nie obciazac BMW happy_bmw

Po kilku driftach, na szczescie jechalem spokojnie, patrze a tu polycyjna Astra II ,wiec zjechale mspokojnie na pobocze, wyszlem z auta i stanalem obok kumpli.

nagle wysiadlo dwoch gliniarzy i dwoch straznikow miejskich.

- jeden gliniarz przedstawil sie i pyta sie: "co tu robimy?"

- Na to kumpel "patrzymy jak kolega jezdzi :lol: "

Z kol sie jeszcze dymilo, a jeden ze strazakow:

"czy to sie nei zapali" - wszyscy w smiech :lol: :lol: :lol:

Oczywiscie sztandarowe pytania typu: czy nie bylismy karani, czy nie posiadamy czegos nielegalnego itp.

Nie obylo sie tez bez przeszukiwania BMW.

Zaczelo sie od bagaznika, tam dwa kola zapasowe :D

No nic przeslismy do drzwi pasazera, w schowku znalezli tylko tygodniowa 1L cole, i przetrminowa bulke slodka z serem :lol:

Pozniej przeszli do drzwi keirowcy i pod dywanikiem, jeden policjan tzauwazyl wypukla podloge (pewnie od wilgoci) i zapytal: "Dlaczego tu jest tak wypukle?"

Ja odpowiedzialem: "Pewnie poprzedn iwlasciciel schowal jakies prochy <bmw_1> "

I na koniec powiedzial, ze za niebezpieczna ajzde grozi mandat 500zl itp.

No i sobei pojechali, mandatu nie dostalem.

Part II

jedziem yAudi A4, pzrez maisto okolo godz 0:00 oczywiscei zatrzymali, tu bylo takze przeszukanie, spsianie IMEI telefonow, spr numerow silnika itp.

Szyby na full czarne, ale do tego nic nie mieli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...