Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Regeneracja alusów,gdzie we Wrocku??


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Gdzie we Wrocławiu regenerują alusy i jaki mniej więcej jest kost takiej regeneracji. U mnie byłyby do zrobienia ranty, zedrzeć starą farbę, nałożyć nową. Ewentualnie jeśli trzeba to całą felgę zregenerować. Chodzi mi tylko o regenerację lakieru na feldze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem zakład na Krakowskiej, ale tam mi facet zaśpiewał 120zł/koło=480 za komplet :x

Póki co mam namiar na warsztat w Poznaniu, za moje ranty wzięliby około 240zł plus doszłoby dotoczenie felgi z obicia od krawężnika,

w sumie w 300zł powinno się zmieścić i póki co to jest najlepsza propozycja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Głównie chodzi mi o napawanie aluminium - czyli uzupełnienie ubytków, bo nie chce, żeby mi stoczyli rant, ale żeby dospawali aluminium, by kształt rantu był taki jak w nowych felgach. Później malowanie proszkowe. Pomyślałem również o pomalowaniu rantu na inny kolor niż felga, pytam również o taki zakładzik, który umie takie rzeczy robić. Znalazłem coś takiego na forum innej marki samochodów :), może ktoś się wypowiedzieć o nich:

Ceny felg aluminiowych 17"

LATEX, ul. Krakowska 54a, Wrocław http://www.latex.net.pl

120-150zł - prostowanie felgi (szt.)

15zł - 1cm napawania aluminium

150zł - malowanie (szt.)

AFC Grabowski, Krzemieniecka 40, Wrocław http://www.afc-grabowski.pl

ok. 80zł - napawanie aluminium (szt.)

ok. 120zł - napawanie + prostowanie (szt.)

PHUP GABOR, ul.Robotnicza 72c, Wrocław http://www.gabor.pl

100zł - malowanie proszkowe (szt.) [w tym 50zł oczyszczanie (piaskowanie lub chemicznie), 50zł lakierowanie proszkowe], mogę sam polecić, bo piaskowałem i malowałem proszkowo u nich zaciski hamulcowe i wszystko było ok, nie wiem jak z cenami, ale mieli mnóstwo kolorów, sami pozatykali wszelkie otwory w zaciskach, wiedzą o co kaman.

Promar Tęczowa 57, Wrocław

- tylko naprawa (prostowanie napawanie) niestety bez obejrzenia felg nie dokonają wyceny, zamierzam do nich podskoczyć na dniach z jedna felgą

Edytowane przez sulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Bardzo wiele pozytywow slyszalem o tej firmie i sam swoje 18tki tam oddaje zaraz po zmianie na zimowe 16calowe paskudy ;)

Polerowanie, polerka felg - prostowanie, spawanie i lakierowanie

Promar Teczowa - prostowanie 60-100zl (tak jak napisane,wycena przy ogledzinach)

Krakowska to jakas pomylka ale to na dłuższy referat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...